Koszyk: BRAK


Wynik wyszukiwania

 
Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii przychyla się do jednego z postulatów w sprawie Warunków Technicznych 2021 zdjęcie

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii przychyla się do jednego z postulatów w sprawie Warunków Technicznych 2021

Możemy mówić o sukcesie w sprawie zmian w Warunkach Technicznych 2021. Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii przychyla się do jednego z postulatów wypracowanych przez branżę.

Czytaj więcej

 
ALUPROF SA w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu zdjęcie

ALUPROF SA w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to inicjatywa Komisji Europejskiej z 2002 roku.

Czytaj więcej

 
Centrum Sportu GUMed – jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na Pomorzu – ze specjalistycznymi posadzkami żywicznymi na trybunach zdjęcie

Centrum Sportu GUMed – jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na Pomorzu – ze specjalistycznymi posadzkami żywicznymi na trybunach

Centrum Sportu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego to nowoczesny obiekt sportowy, który powstał przy ul. Dębowej 21 w Gdańsku, w sąsiedztwie osiedla studenckiego.

Czytaj więcej

 
Szkolny Skills Challenge Fundacji MG13 ponownie z firmą Röben zdjęcie

Szkolny Skills Challenge Fundacji MG13 ponownie z firmą Röben

Rusza kolejna edycja zmagań sportowych dla dzieci z klas 4-6, organizowanych przez Fundację Marcina Gortata MG13. Projekt po raz kolejny wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz – jako partner fundacji - firma Röben z konkursem towarzyszącym „Bądź aktywny!”  

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI ze statuetką „Budowniczy Polskiego Sportu” zdjęcie

WIŚNIOWSKI ze statuetką „Budowniczy Polskiego Sportu”

Firma WIŚNIOWSKI, czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń, po raz kolejny została doceniona i wyróżniona. Tym razem została okrzyknięta „Budowniczym Polskiego Sportu”. Tym samym został zauważony jej wkład w budownictwo sportowe i rekreacyjne.  

Czytaj więcej

 
Röben wspiera Szkolny Skills Challenge zdjęcie

Röben wspiera Szkolny Skills Challenge

Od 12 października br. trwa IV edycja Szkolnego Skills Challenge, który ma na celu zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej. 

Czytaj więcej

 
Książka: Infrastruktura transportu Europa, Polska - teoria i praktyka zdjęcie

Książka: Infrastruktura transportu Europa, Polska - teoria i praktyka

Infrastruktura transportu jest podstawą rozwoju społeczno-gospodarczego

Czytaj więcej

 
Omówienie zalet technologii Thin Plate Pure Lead (TPPL) w akumulatorach NexSys® ATEX  do pojazdów transportujących materiały w strefach niebezpiecznych zdjęcie

Omówienie zalet technologii Thin Plate Pure Lead (TPPL) w akumulatorach NexSys® ATEX do pojazdów transportujących materiały w strefach niebezpiecznych

Akumulatory NexSys® ATEX z firmy EnerSys® pozwalają na bezpieczną eksploatację pojazdów przewożących materiały w strefach niebezpiecznych. Są zgodne z wymogami obowiązującej w Europie dyrektywy ATEX oraz globalnym certyfikatem zgodności z normami IECx. Te akumulatory dostępne są w niemal wszystkich rozmiarach i pojemnościach DIN oraz posiadają wiele istotnych zalet w porównaniu do akumulatorów żelowych typu VRLA (Valve-Regulated Lead-Acid) oraz klasycznych kwasowo-ołowiowych.

Czytaj więcej

 
BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU zdjęcie

BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU

Marka WIŚNIOWSKI została sponsorem tytularnym IRONMAN KIDS i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW. Wydarzenia odbędą się odpowiednio w sobotę i niedzielę 15 i 16 czerwca. Start będzie miał miejsce nad Jeziorem Zegrzyńskim, zaś meta znajdować się będzie przy Syrence Warszawskiej.   

Czytaj więcej

 
Sektory budownictwa i transportu wobec rewolucji technologicznej zdjęcie

Sektory budownictwa i transportu wobec rewolucji technologicznej

20 lutego w hotelu The Westin Warsaw odbędzie jubileuszowa X edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży.  

Czytaj więcej

 
Nagroda Dziennika „Rzeczpospolita” – Orły Eksportu dla DRUTEX S.A. i prezesa Leszka Gierszewskiego. zdjęcie

Nagroda Dziennika „Rzeczpospolita” – Orły Eksportu dla DRUTEX S.A. i prezesa Leszka Gierszewskiego.

DRUTEX, największy producent okien pionowych w Europie, został laureatem konkursu Regionalne Orły Eksportu województwa pomorskiego w kategorii Innowacyjny produkt eksportowy za innowacyjne okno IGLO ENERGY Classic.

Czytaj więcej

 
Branża stolarki budowlanej doceniona przez Ministerstwo Gospodarki zdjęcie

Branża stolarki budowlanej doceniona przez Ministerstwo Gospodarki

W dniu 28 września 2015 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbyła się konferencja Ministerstwa Gospodarki podsumowującą realizację działań promujących polską gospodarkę na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej

 
Ceramika Paradyż z kolejną nagrodą w dziedzinie eksportu zdjęcie

Ceramika Paradyż z kolejną nagrodą w dziedzinie eksportu

Po raz kolejny Ceramika Paradyż została wyróżniona w  Plebiscycie Orły Eksportu Województwa Łódzkiego 2016, tym razem w kategorii „eksportowy produkt” za uniwersalne, rektyfikowane kolekcje płytek gresowych wykonanych  w technologii podwójnego zasypu (np. kolekcje Doblo, Duroteq czy Arkesia).

Czytaj więcej

 
Książka: Problemy transportowe miast. Stan i kierunki rozwiązań. Wyd. 1 zdjęcie

Książka: Problemy transportowe miast. Stan i kierunki rozwiązań. Wyd. 1

Publikacja „Problemy transportowe miast. Stan i kierunki rozwiązań” obejmuje różne aspekty wiedzy potrzebnej do prowadzenia świadomej i skutecznej polityki kształtowania przepływów ludzi i ładunków miastach tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność miast i dogodne warunki jego rozwoju, uwzględniając jednocześnie zarówno poziom życia mieszkańców, jak i wymogi ekologii.

Czytaj więcej

 

12 czerwca tuż po godz. 22.00, koncertem Dody zakończyły się targi Pro Building Expo 2016.

W dniach 11 i 12 czerwca na terenie Nadbałtyckiego Centrum Rekreacji i Turystyki w Stężycy odbywały się targi Pro Building Expo. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27138