Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Aplikacja IntesisHome dostępna w telewizorach Panasonic Smart VIERA zdjęcie

Aplikacja IntesisHome dostępna w telewizorach Panasonic Smart VIERA

Panasonic zintegrował oprogramowanie IntesisHome z technologią Smart TV. Tym samym użytkownicy będą mogli kontrolować pracę urządzeń grzewczo-chłodzących oraz monitorować związany z nią poziom zużycia energii w całym domu wykorzystując do tego telewizor. Aplikacja będzie dostępna dla każdego modelu Panasonic Smart VIERA.

Czytaj więcej

 
Panasonic prezentuje rozszerzoną aplikację IntesisHome dla urządzeń klimatyzacyjnych Etherea zdjęcie

Panasonic prezentuje rozszerzoną aplikację IntesisHome dla urządzeń klimatyzacyjnych Etherea

Panasonic rozszerzył funkcjonalność aplikacji IntesisHome do zdalnego sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi Panasonic z linii Etherea.

Czytaj więcej

 
Kolejne urządzenia klimatyzacyjne Panasonic kompatybilne z aplikacją IntesisHome zdjęcie

Kolejne urządzenia klimatyzacyjne Panasonic kompatybilne z aplikacją IntesisHome

Oprogramowanie IntesisHome, służące do sterowania klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych, zostało dostosowane do pracy ze wszystkimi jednostkami z linii PACi, ECOi oraz Etherea PKE produkowanymi przez firmę Panasonic.

Czytaj więcej

 
Aplikacja IntesisHome teraz dostępna także dla pomp ciepła Aquarea zdjęcie

Aplikacja IntesisHome teraz dostępna także dla pomp ciepła Aquarea

Panasonic rozszerzył funkcjonalność aplikacji IntesisHome również na pompy ciepła Aquarea. Za jej pomocą użytkownicy uzyskują możliwość zdalnego sterowania jednostkami z tej serii przy pomocy smartfonów, tabletów i komputerów z dostępem do internetu. Podstawowa wersja aplikacji („Lite”) jest już dostępna, natomiast edycje „Advanced” i „Pro” zostaną wprowadzone w październiku.

Czytaj więcej

 
Nowe urządzenia klimatyzacyjne Panasonic Etherea QKE  z klasą energetyczną A++ zdjęcie

Nowe urządzenia klimatyzacyjne Panasonic Etherea QKE z klasą energetyczną A++

Panasonic uzupełnił linię urządzeń klimatyzacyjnych Etherea o serię QKE, która zastąpiła serię PKE. Nowe jednostki charakteryzują się oceną klasy energetycznej A++ i  są w pełni zgodne z wymogami dyrektywy ErP. Etherea QKE znajdzie zastosowanie zarówno w nowych, jak i remontowanych obiektach wykorzystując istniejące układy oparte o czynnik chłodniczy R22.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza linię urządzeń klimatyzacyjnych dla serwerowni zdjęcie

Panasonic wprowadza linię urządzeń klimatyzacyjnych dla serwerowni

Panasonic rozszerzył ofertę naściennych jednostek klimatyzacyjnych o nową linię PKEA. Osiągające wysokie sezonowe współczynniki efektywności SEER i SCOP urządzenia zapewniają nieprzerwaną, wydajną pracę nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych sięgających poniżej -15oC.

Czytaj więcej

 
Promocja Panasonic na urządzenia klimatyzacyjne Etherea zdjęcie

Promocja Panasonic na urządzenia klimatyzacyjne Etherea

Ruszyła promocja Panasonic na zakup domowych klimatyzatorów Etherea. Każdy, kto od 23 czerwca do 23 sierpnia br. kupi model z tej serii i zarejestruje zakup na stronie panasonicproclub.com otrzyma zwrot w wysokości 300 zł.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadził jednostki kanałowe 5 kW zdjęcie

Panasonic wprowadził jednostki kanałowe 5 kW

Panasonic uzupełnił ofertę jednostek kanałowych o niskim ciśnieniu statycznym o nowy model o wydajności 5 kW. Urządzenie zostało wyposażone w układ inwerterowy w celu zwiększenia efektywności, a co za tym idzie oszczędności energii i komfortu użytkowników. 

Czytaj więcej

 
Panasonic umożliwi sterowanie systemami klimatyzacyjnymi w chmurze zdjęcie

Panasonic umożliwi sterowanie systemami klimatyzacyjnymi w chmurze

Panasonic zaprezentował najnowsze rozwiązanie dla branży klimatyzacyjnej - Climate Smart Cloud. System przeznaczony jest do sterowania, monitorowania i zarządzania urządzeniami grzewczymi i chłodzącymi w ramach jednej lub kilku instalacji z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.   

Czytaj więcej

 
Polski projekt wśród zwycięzców w konkursie Panasonic PRO Awards zdjęcie

Polski projekt wśród zwycięzców w konkursie Panasonic PRO Awards

Dom pasywny H1, zaprojektowany przez polską firmę Procyon, został nagrodzony w pierwszej edycji międzynarodowego konkursu Panasonic PRO Awards. 

Czytaj więcej

 
Nowa Etherea nagrodzona „Oscarem wzornictwa” zdjęcie

Nowa Etherea nagrodzona „Oscarem wzornictwa”

Najnowszy model urządzenia klimatyzacyjnego Etherea otrzymał nagrodę iF Product Design 2013, jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa na świecie. Jurorzy docenili nie tylko wygląd zewnętrzny urządzeń, istotne były również takie cechy jak stopień innowacyjności, wpływ na środowisko oraz funkcjonalność.

Czytaj więcej

 
Panasonic z nowymi modelami pompy ciepła Aquarea zdjęcie

Panasonic z nowymi modelami pompy ciepła Aquarea

Panasonic rozszerza linię pomp ciepła Aquarea o nowe modele o mocy 3 i 5 kW, przeznaczone dla domów energooszczędnych. Urządzenia zapewniają ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -20 stopni Celsjusza. Nowe pompy charakteryzują się przy tym niewielkimi wymiarami oraz wysokim współczynnikiem wydajności cieplnej COP o wartości 5.

Czytaj więcej

 
Urządzenia klimatyzacyjne z technologią Heatcharge od Panasonic zdjęcie

Urządzenia klimatyzacyjne z technologią Heatcharge od Panasonic

Panasonic zaprezentował nowe urządzenia klimatyzacyjne wyposażone w technologię Heatcharge, która wykorzystuje ciepło odpadowe do ogrzewania budynków. W efekcie urządzenie zużywa mniej energii niż standardowe pompy ciepła powietrze-powietrze, a jednocześnie jest mniej obciążające dla środowiska.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 13