Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Domofon z kamerą jako doskonały system bezpieczeństwa i wygody zdjęcie

Domofon z kamerą jako doskonały system bezpieczeństwa i wygody

Klasyczne domofony tworzą barierę dla niechcianych gości i pozwalają na zdalne, wygodne otwieranie drzwi. Jednak doskonałym uzupełnieniem może okazać się kamera w domofonie, czyli inaczej wideodomofon.

Czytaj więcej

 
Solar Impulse 2  wystartuje w 2016 roku zdjęcie

Solar Impulse 2 wystartuje w 2016 roku

Po sukcesie, jakim była 5-dniowa podróż słonecznego samolotu przez Pacyfik, drużyna Solar Impulse 2 musiała zakończyć swoją epicką podróż na Hawajach, z powodu poważnego uszkodzenia baterii spowodowanego przegrzaniem.

Czytaj więcej

 
Solar Impulse 2 – nareszcie Hawaje zdjęcie

Solar Impulse 2 – nareszcie Hawaje

Podczas pierwszej próby przelotu Solar Impulse 2 nad Pacyfikiem, słoneczny samolot ze względu na warunki atmosferyczne zmuszony był lądować w japońskiej Nagoi. Pomimo wcześniejszych wątpliwości i zagrożeń misji punkt kontroli w Monako rozważa udzielenie zielonego światła dla kolejnego etapu podróży aż na Hawaje, dziś o 19.30 czasu środkowoeuropejskiego.

Czytaj więcej

 
Pacyfik - największe wyzwanie przed Solar Impulse zdjęcie

Pacyfik - największe wyzwanie przed Solar Impulse

Solar Impulse to inicjatywa, która ma na celu stworzenie bezpaliwowego, napędzanego wyłącznie energią słoneczną samolotu, który okrąży ziemię. 

Czytaj więcej

 
Solar Impulse – pionierski lot samolotu napędzanego „słońcem” zdjęcie

Solar Impulse – pionierski lot samolotu napędzanego „słońcem”

Solar Impulse to nazwa przełomowego projektu w dziedzinie energooszczędności. W tym roku zrobiło się o nim głośno za sprawą lotu samolotu napędzanego jedynie energią słoneczną.

Czytaj więcej

 
Hydroizolacje reaktywne – lepsza alternatywa dla mas bitumicznych zdjęcie

Hydroizolacje reaktywne – lepsza alternatywa dla mas bitumicznych

W ciągu ostatnich lat branża budowlana dokonała imponującego skoku naprzód, a impulsów do rozwoju wciąż dostarcza jej zarówno błyskawiczny rozwój technologii, jak i rosnące wymagania klientów. 

Czytaj więcej

 
AGAT wdraża system Impuls 5 zdjęcie

AGAT wdraża system Impuls 5

Rozpoczęło się wdrożenie systemu Impuls 5 w firmie AGAT SA. Przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat realizuje duże projekty inwestycyjnie dla sektora naftowego, gazowego, wojskowego, kolejowego oraz komunalnego, będzie niebawem korzystać z kompleksowego rozwiązania informatycznego autorstwa BPSC SA.

Czytaj więcej

 
Lepiej bez smogu – konkurs ISOVER rozstrzygnięty  zdjęcie

Lepiej bez smogu – konkurs ISOVER rozstrzygnięty

Wraz ze spadkami temperatury, smog ponownie daje o sobie znać, a zatem wracamy do dyskusji o jakości naszego życia w kontekście czystości powietrza. O rozwiązaniu tego problemu od kilku miesięcy mówi marka ISOVER w kampanii „Lepiej bez smogu”. W ramach projektu, którego ambasadorami są Kamil Stoch, Anka Dziedzic i Antonio Lindbaeck, właśnie rozstrzygnięto konkurs, zwieńczony uroczystą kolacją laureatów z ambasadorami akcji.

Czytaj więcej

 
Nanotech Impuls Produktem Wykonawcy 2009! zdjęcie

Nanotech Impuls Produktem Wykonawcy 2009!

Nanotech Impuls – innowacyjna farba oparta na nanotechnologii, otrzymała prestiżowy tytuł „Produkt Wykonawcy 2009”. W konkursie organizowanym przez miesięcznik „Podłogi i Ściany”, produkt marki Dekoral Professional zwyciężył

Czytaj więcej

 

System Impuls 5 w firmie Sklejka-Eko

Sklejka-Eko SA, jeden z największych krajowych dostawców sklejek oraz innych płyt drewnopodobnych, wdroży system Impuls 5.

Czytaj więcej

 
Impuls 5 w segmencie rozbudowanych systemów ERP zdjęcie

Impuls 5 w segmencie rozbudowanych systemów ERP

Najnowszy raport Biura badawczo-analitycznego DiS przynosi nowe spojrzenie na rynek systemów klasy ERP. Dostawcy podzieleni zostali na 5 grup ze względu na średnią ilość użytkowników przypadających na wdrożenie. System Impuls 5 autorstwa BPSC SA ponownie

Czytaj więcej

 
POCH S.A. korzysta już z funkcjonalności systemu Impuls zdjęcie

POCH S.A. korzysta już z funkcjonalności systemu Impuls

Zakończyło się wdrożenie systemu Impuls w firmie POCH SA, wiodącym i innowacyjnym dostawcą profesjonalnych chemikaliów i „biżuterii chemicznej” na rynku globalnym.

Czytaj więcej

 
Nowy wymiar świeżości z Nanotech Impuls - farbą neutralizującą zapachy, marki Dekoral Professional zdjęcie

Nowy wymiar świeżości z Nanotech Impuls - farbą neutralizującą zapachy, marki Dekoral Professional

Farba emulsyjna do wnętrz Nanotech Impuls marki Dekoral Professional to absolutna nowość na rynku produktów przeznaczonych dla fachowych wykonawców. Ten innowacyjny, oparty na nanotechnologii produkt posiada niezwykłą właściwość neutralizowania niepożądan

Czytaj więcej

 
Energomontaż Południe stawia na system Impuls 5 zdjęcie

Energomontaż Południe stawia na system Impuls 5

Jeden z liderów branży budownictwa przemysłowego w Polsce zdecydował o pozyskaniu systemu klasy ERP/MRPII. W wyniku kompleksowego wdrożenia firma uzyska pełną integrację danych w obrębie całej grupy kapitałowej. To najważniejszy cel w kontekście szybko ro

Czytaj więcej

 
Impuls 5 po raz kolejny w służbie drogownictwa zdjęcie

Impuls 5 po raz kolejny w służbie drogownictwa

Zwiększenie kontroli nad gospodarowaniem surowcami oraz nad związanymi z tym kosztami to najistotniejsze korzyści z zakończonego właśnie w firmie Masfalt wdrożenia zintegrowanego systemu klasy ERP. Jeden z największych w Polsce producentów mieszanki miner

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 86