Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Skanska rozpoczyna budowę czwartego budynku krakowskiego kompleksu High5ive zdjęcie

Skanska rozpoczyna budowę czwartego budynku krakowskiego kompleksu High5ive

Spółka biurowa Skanska ogłosiła rozpoczęcie budowy czwartego budynku swojej największej krakowskiej inwestycji.

Czytaj więcej

 
Nepal: Biwak pod wiszącą skałą zdjęcie

Nepal: Biwak pod wiszącą skałą

Niczym statek kosmiczny, który właśnie wylądował tutaj, na totalnym pustkowiu - tak nieprawdopodobne skojarzenia wywołuje widok nietypowego schroniska Davida Lamy. Pierwszy biwak ratunkowy w Himalajach został założony w 2019 roku na wysokości 5080 m n.p.m. Do bezpiecznego zakotwiczenia „nóg” zastosowano 24 kartridże zaprawy iniekcyjnej fischer FIS SB High Speed 290 S wraz z prętami gwintowanymi M 20.

Czytaj więcej

 
Jak zaoszczędzić miejsce w małym mieszkaniu zdjęcie

Jak zaoszczędzić miejsce w małym mieszkaniu

Małe mieszkanie wcale nie musi być zagracone. Wystarczy zastosować kilka przemyślanych rozwiązań, żeby wygospodarować w nim dodatkową przestrzeń i optycznie je powiększyć.

Czytaj więcej

 
29.11 UŻYTECZNOŚĆ PUBLICZNA (ARCHITEKTURA HIGH-TECH) w Gdyni Innowacyjne rozwiązania i systemy | SMART CITY, LEED, TGIS i DGNB zdjęcie

29.11 UŻYTECZNOŚĆ PUBLICZNA (ARCHITEKTURA HIGH-TECH) w Gdyni Innowacyjne rozwiązania i systemy | SMART CITY, LEED, TGIS i DGNB

Czy architektura może być HIGH-TECH? I co do tego ma BIM? Odpowiedź na to i inne pytania już podczas najbliższej konferencji DND Project poświęconej nowoczesnym i niestandardowym rozwiązaniom technologicznym w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej i budynków wielokondygnacyjnych.  

Czytaj więcej

 
FLIR Debuts Four High-Performance Infrared Cameras for Science and Research zdjęcie

FLIR Debuts Four High-Performance Infrared Cameras for Science and Research

FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) today introduced four high-performance infrared cameras for science and research applications at the Photonics West convention in San Francisco.

Czytaj więcej

 
Urządzamy pokój dla ucznia zdjęcie

Urządzamy pokój dla ucznia

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas, aby się upewnić, czy pokój naszego dziecka to miejsce sprzyjające nauce. W przypadku napraw i prac dekoracyjnych doskonale sprawdzą się uniwersalne kleje-uszczelniacze Fix ALL marki Soudal.

Czytaj więcej

 
Nowa energia w centrum Krakowa. High5ive już z kamieniem węgielnym. zdjęcie

Nowa energia w centrum Krakowa. High5ive już z kamieniem węgielnym.

Skanska położyła kamień węgielny pod swój trzeci projekt biurowy w Krakowie. „High5ive to coś więcej niż budynki biurowe. Ma to być nowe, energetyczne miejsce spotkań dostępne dla wszystkich krakowian”  – powiedział podczas wydarzenia Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland. 

Czytaj więcej

 
Panasonic prezentuje nowe pompy ciepła Aquarea generacji G zdjęcie

Panasonic prezentuje nowe pompy ciepła Aquarea generacji G

Panasonic uzupełnił ofertę pomp ciepła powietrze-woda Aquarea o jednostki generacji G typu monoblok. W skład nowej linii wchodzą modele o mocy od 5 do 16 kW, które mogą być instalowane zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Urządzenia oprócz wysokiej wydajności wyróżnia łatwa instalacja, a także nowe funkcje zdalnego sterowania.

Czytaj więcej

 
Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów zdjęcie

Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów

Firma Hörmann poszerzyła paletę swoich produktów. Dzięki nabyciu większościowego pakietu udziałów włoskiej spółki Pilomat - światowego potentata w produkcji urządzeń stosowanych do kontroli dostępu w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej – teraz oferuje także słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

Czytaj więcej

 
Zielony popiół – drugie życie surowca zdjęcie

Zielony popiół – drugie życie surowca

Zakład Separacji Popiołów Siekierki oczyszcza popioły lotne powstające podczas spalania węgla i przekształca je w dwa rodzaje produktów, które wprowadzane są ponownie do obiegu. 

Czytaj więcej

 
Nowe, jeszcze mniejsze pompy ciepła typu monoblok od Panasonic zdjęcie

Nowe, jeszcze mniejsze pompy ciepła typu monoblok od Panasonic

Firma Panasonic opracowała nowe jednostki Aquarea typu monoblok przeznaczone dla domów jednorodzinnych oraz niewielkich obiektów komercyjnych. 

Czytaj więcej

 
Pozostań widoczny, pozostań bezpieczny – nowa linia odzieży o wysokiej widzialności od Snickers Workwear zdjęcie

Pozostań widoczny, pozostań bezpieczny – nowa linia odzieży o wysokiej widzialności od Snickers Workwear

Widzialność pracownika ma kluczowy wpływ na jego bezpieczeństwo w miejscu pracy. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym – przy słabszej widoczności czy szybciej zapadającym zmroku. 

Czytaj więcej

 
Okna w stylu high-tech zdjęcie

Okna w stylu high-tech

Dotknięcie jednego przycisku w aplikacji na smartfonie lub tablecie wystarczy, by z dowolnego miejsca na świecie sterować oknami, roletami czy żaluzjami fasadowymi.

Czytaj więcej

 
Największa bezprzewodowa moc od Milwaukee® zdjęcie

Największa bezprzewodowa moc od Milwaukee®

Tego lata Milwaukee®, wprowadza na rynek nową baterię o pojemności 9,0 Ah (M18™ REDLITHIUM-ION™ HIGH DEMAND™ 9,0 Ah) i najlżejszy młot M18 FUEL™ SDS-Max. W ten sposób ogłasza Największy Krok przemysłu w kierunku pełnego zastąpienia przewodów zasilających.

Czytaj więcej

 
Betafence wprowadza zmianę w ofercie paneli high security zdjęcie

Betafence wprowadza zmianę w ofercie paneli high security

Do oferty firmy Betafence trafiły niezwykle sztywne panele Securifor 4D, które zajęły miejsce dotychczasowych paneli Securifor 2D Varimesh o oczkach zwiększających się wraz z wysokością.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 200