Wynik wyszukiwania

 
Premiery GOMAD-u na targach DREMA 2013 zdjęcie

Premiery GOMAD-u na targach DREMA 2013

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD – lider na rynku obrabiarek do drewna – podczas rozpoczynających się dzisiaj targów DREMA 2013 zaprezentuje dwie nowości – małą linię do łączenia drewna wzdłuż FPL/PWL oraz nową wersję automatu do wiercenia listew AWL.

Czytaj więcej

 
GOMAD na targach WinDoor-tech zdjęcie

GOMAD na targach WinDoor-tech

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD – lider na rynku obrabiarek do drewna – podczas targów WinDoor-tech zaprezentuje frezarkę dolnowrzecionową z wychylnym wrzecionem FDW-2, w najbogatszej opcji wyposażenia, w tym z urządzeniem do czopowania, wiertarko-frezarkę WF-20 oraz szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych do stolarki otworowej.

Czytaj więcej

 
Nowości GOMAD-u na targach DREMA 2011 zdjęcie

Nowości GOMAD-u na targach DREMA 2011

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD – lider na rynku obrabiarek do drewna – podczas targów DREMA 2011 zaprezentuje dwie nowości – prasę pneumatyczną PPV-300 oraz szczotkarkę taśmową SPS-100. Na stoisku gorzowskiego producenta będzie można zobaczyć także inne popularne urządzenia, m.in. frezarki dolnowrzecionowe FD-2 i FDW-2, frezarkę górnowrzecionową FG-2, wiertarki wielowrzecionowe serii WR i WJ, wiertarko-frezarkę WF-20, grubościówkę GR-640 oraz całą gamę posuwów.

Czytaj więcej

 
Premiera GOMAD-u na targach DREMASILESIA 2010 zdjęcie

Premiera GOMAD-u na targach DREMASILESIA 2010

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD podczas IV Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2010 po raz pierwszy zaprezentuje publicznie, wprowadzoną niedawno do oferty, szczotkarkę taśmową SPS-100.

Czytaj więcej

 
GOMAD na targach DREMASILESIA 2009 zdjęcie

GOMAD na targach DREMASILESIA 2009

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD zaprezentuje swoją ofertę na zbliżających się targach Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA 2009.

Czytaj więcej

 
Szczotkarka taśmowa w ofercie GOMAD-u zdjęcie

Szczotkarka taśmowa w ofercie GOMAD-u

Szczotkarka pasowa stołowa SPS-100 to nowa propozycja w ofercie Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD. Wprowadzając ją na rynek gorzowski producent wchodzi w kolejny już segment urządzeń przeznaczonych do profesjonalnej obróbki drewna.

Czytaj więcej

 
Nowe możliwości FMD GOMAD zdjęcie

Nowe możliwości FMD GOMAD

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD Sp. z o.o., jeden z liderów na rynku producentów maszyn do obróbki drewna, uruchomiła linię produkcyjną do wytwarzania i obróbki metalowych wyrobów giętych. Wykorzystując ją firma już produkuje metalowe stelaże do krzeseł, f

Czytaj więcej

 
Wiercenie na życzenie zdjęcie

Wiercenie na życzenie

Wytrzymałe, precyzyjne i sprawdzone w działaniu wiertarki wielozadaniowe są od lat mocną stroną Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD. Firma nie przestaje rozwijać tej linii urządzeń, udoskonalając ich pracę, zwiększając precyzję i tworząc funkcjonalności na życ

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8