Wynik wyszukiwania

 
Zmiana terminu Targów Light + Building zdjęcie

Zmiana terminu Targów Light + Building

W obliczu panującej sytuacji epidemicznej oraz ograniczeń w podróżach i organizacji wydarzeń, Messe Frankfurt w porozumieniu z partnerami zdecydowało się przełożyć tegoroczną edycję targów Light + Building.

Czytaj więcej

 

Light + Building 2018: nowe motywy i 2 600 wiodących wystawców

Tematem przewodnim podczas zbliżającej się edycji będzie „Smartification” czyli rosnący udział technologii smart w naszym codziennym życiu. Na targach zaprezentowane zostaną inteligentne i sieciowe rozwiązania, przyszłościowe technologie oraz najnowsze trendy zapewniające energooszczędność, wygodę i bezpieczeństwo użytkowników.

Czytaj więcej

 
Odliczając do Light+Building zdjęcie

Odliczając do Light+Building

Przed nami Light+Building, największe targi budowlano-oświetleniowe w Europie. Co przewiduje tegoroczny harmonogram? Jakich zmian mogą spodziewać się w związku zapowiadanymi premierami polskie firmy?

Czytaj więcej

 
MK Systemy Kominowe na targach ISH 2015 we Frankfurcie zdjęcie

MK Systemy Kominowe na targach ISH 2015 we Frankfurcie

W dniach od 10 do 14 marca 2015 odbyły się największe międzynarodowe targi branży instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji. We Frankfurcie bogatą ofertę kominów prezentowała firma MK Sp. z o.o.  

Czytaj więcej

 
Tradycyjny kształt, innowacyjna forma zdjęcie

Tradycyjny kształt, innowacyjna forma

Dachówka Romańska BRAAS obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny. Początkowo dystrybuowana w Polsce pod nazwą Frankfurter, przez dekady ulepszana, obecnie jest jednym z najbardziej innowacyjnych produktów na rynku.

Czytaj więcej

 
Smartroll: Innowacyjny mechanizm sprężynowy bezpieczny dla dzieci zdjęcie

Smartroll: Innowacyjny mechanizm sprężynowy bezpieczny dla dzieci

Na tegorocznych targach Heimtextil we Frankfurcie Franc Gardiner zaprezentował nowe funkcjonalności systemu  smartroll – nowoczesnej technologii automatycznego zwijania rolety z mechanizmem sprężynowym. Oprócz standardowej średnicy 24 mm, mechanizm  smartroll może być zastosowany do rur o przekroju 32 mm.

Czytaj więcej

 
LARS NA ŚWIET(L)NYCH WYDARZENIACH BRANŻOWYCH zdjęcie

LARS NA ŚWIET(L)NYCH WYDARZENIACH BRANŻOWYCH

12 marca 2012 rozpoczną się jubileuszowe XX Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2012. Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI stanie się na kilka dni europejską stolicą branży oświetleniowej.

Czytaj więcej

 
Nowości Roca na Targach ISH 2013 zdjęcie

Nowości Roca na Targach ISH 2013

In-tank, Open, Terran, Twin oraz Prisma to nazwy, które warto zapamiętać. Produkty zaprezentowane na Targach ISH we Frankfurcie nad Menem, wzbogaciły portfolio Roca. Firma po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano lidera na rynku wyposażenia łazienkowego.

Czytaj więcej

 
Hybryda w dobrych rękach zdjęcie

Hybryda w dobrych rękach

HPA, hamburska instytucja zarządzająca portem morskim, to już kolejna firma, która zdecydowała się wdrożyć innowacyjne rozwiązania w swojej logistyce wewnętrznej. We wrześniu odbyło się uroczyste przekazanie dyrektorowi zarządzającemu kluczyków do pierwszego seryjnie produkowanego wózka widłowego z napędem hybrydowym - RX 70 Hybrid.

Czytaj więcej

 

Wystąpienie VDMA, Stowarzyszenia Przemysłu Dóbr Inwestycyjnych z okazji GIFA 2007 w Düsseldorfie

Elastyczność i wydajność procesów odlewniczych oraz wysoka jakość odlewanych elementów to dzisiaj założenia oczywiste. Dlatego też w procesach przyszłości w centrum zainteresowania znajdzie się niezawodność procesowa oraz, w szczególnym stopniu, nieszkodliwość ekologiczna. Mając spełniające takie założenia technologie przemysł odlewniczy musi sprostać konkurencji z innymi procesami produkcji i wyrobami nie odlewanymi.

Czytaj więcej

 
IVG DEVELOPMENT INWESTUJE NA WOLI - Nowe centrum biurowe VECTOR zdjęcie

IVG DEVELOPMENT INWESTUJE NA WOLI - Nowe centrum biurowe VECTOR

VECTOR to nowa inwestycja biurowa IVG Development - europejskiego inwestora należącego do holdingu IVG Immobilien AG. Centrum biurowe powstanie u zbiegu ulicy Obozowej i Alei Prymasa Tysiąclecia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 11