Wynik wyszukiwania

 
Normstahl Entrematic przedłuża promocję bram garażowych Satin! zdjęcie

Normstahl Entrematic przedłuża promocję bram garażowych Satin!

Brama garażowa Satin firmy Normstahl Entrematic cieszy się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów. Główne zalety tego rozwiązana to solidna konstrukcja, funkcjonalność, jak również elegancki wygląd.

Czytaj więcej

 
Normstahl Entrematic poszerza ofertę o produkty dla przemysłu zdjęcie

Normstahl Entrematic poszerza ofertę o produkty dla przemysłu

Firma Normstahl Entrematic od wielu lat oferuje bramy garażowe, napędy, układy sterowania, jak również akcesoria do bram. Rozwiązania te cechuje funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonała estetyka. Wprowadzanie innowacyjnych technologii i ciągły rozwój produktów powoduje, że oferta Normstahl Entrematic stale się rozszerza. W najbliższym czasie do gamy produktów sygnowanych marką Normstahl Entrematic, dołączą rozwiązania opracowane z myślą o przemyśle – bramy oraz systemy przeładunkowe.

Czytaj więcej

 
Entrematic - koncentracja liderów branży zdjęcie

Entrematic - koncentracja liderów branży

Wspólnie z markami Dynaco, EM i Ditec firma Normstahl łączy się teraz pod marką Entrematic. Entrematic obejmuje kompleksową gamę produktów do automatycznych wejść i wjazdów obejmującą pełną ofertę rozwiązań do bram przemysłowych i systemów przeładunkowych, a także bram garażowych do budynków mieszkalnych, bram wysokowydajnych, automatów do drzwi i automatów do bram wjazdowych.

Czytaj więcej

 
Entrematic na targach BAU 2013 w Monachium zdjęcie

Entrematic na targach BAU 2013 w Monachium

Entrematic, ze swoimi dobrze znanymi markami - Normstahl, Dynaco, EM i Ditec, jest obecny na targach BAU 2013, które odbywają się w dniach 14 – 19 stycznia w Monachium.

Czytaj więcej

 
Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna – nowa brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna – nowa brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic

Inwestorzy często chcą połączyć maksymalną funkcjonalność z indywidualnością bramy garażowej. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Normstahl Entrematic, której najnowszy produkt stwarza szerokie możliwości kreacji wejścia do garażu.

Czytaj więcej

 
Drzwi przejściowe w bramie Secura firmy Normstahl Entrematic - z myślą o bezpieczeństwie i komforcie zdjęcie

Drzwi przejściowe w bramie Secura firmy Normstahl Entrematic - z myślą o bezpieczeństwie i komforcie

Wielu inwestorów planujących montaż bramy garażowej przykłada niezwykłą wagę do spójnej estetyki fasady budynku. Zaletą wejścia do garażu powinna być również funkcjonalność rozwiązania oraz komfortowe i bezpieczne korzystanie z bramy. Efekt ten można osiągnąć dzięki bramie garażowej Secura firmy Normstahl Entrematic z drzwiami przejściowymi, które są harmonijnie dopasowane do całej konstrukcji, a także gwarantują niezawodną pracę podczas każdorazowego zamykania i otwierania.

Czytaj więcej

 
Secura Normstahl Entrematic – nowoczesna brama garażowa w najlepszej cenie zdjęcie

Secura Normstahl Entrematic – nowoczesna brama garażowa w najlepszej cenie

Wysokiej klasy brama garażowa powinna przede wszystkim strzec dostępu do naszego samochodu oraz innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Mechanizm otwierający i zamykający musi gwarantować szybkie i bezpieczne sterowanie bramą. Nie można zapominać, że brama garażowa jest także elementem wpływającym na estetykę domu. Dlatego też warto wybrać rozwiązanie dopasowane do bryły budynku, jej kolorystyki i architektury. Wszystkie te zalety łączy w sobie brama sekcyjna Secura firmy Normstahl Entrematic. Tylko teraz, dzięki promocji cenowej „Komfortowy Pakiet”, możemy kupić ją w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

 
Brama w nowym wymiarze- BaseMatic firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Brama w nowym wymiarze- BaseMatic firmy Normstahl Entrematic

Brama garażowa powinna sprostać wielu wymaganiom technicznym. Warto ją jednak również dopasować do koloru elewacji i aranżacji otoczenia domu.

Czytaj więcej

 
Solidne i energooszczędne bramy przemysłowe Normstahl Entrematic zdjęcie

Solidne i energooszczędne bramy przemysłowe Normstahl Entrematic

Przemysłowe bramy segmentowe firmy Normstahl Entrematic to niezawodne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań w warsztatach samochodowych, halach magazynowych lub garażach dla większych pojazdów. Bramy otwierają się do góry, dzięki czemu otwór wjazdowy nie jest pomniejszony, a przestrzeń przed i za otworem wjazdowym - w pełni zachowana. Jest to gwarancja płynnego przebiegu pracy oraz minimalizacja niebezpieczeństwa uszkodzeń. Bramy przemysłowe firmy Normstahl Entrematic można dopasować do każdego budynku nowo powstającego lub już istniejącego.

Czytaj więcej

 
Satynowa elegancja z automatem – automatyczna brama garażowa g60 Satin firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Satynowa elegancja z automatem – automatyczna brama garażowa g60 Satin firmy Normstahl Entrematic

Brama garażowa to wizytówka każdego domu. Powinna spełniać zarówno wymagania techniczne, jak i estetyczne każdego użytkownika. Idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią solidność konstrukcji, bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonałą jakość wykończenia, jest nowa automatyczna brama garażowa g60 Satin od Normstahl Entrematic. Ten model z automatyką sterującą pracą bramy zapewnia wygodę i komfort codziennego korzystania z garażu.

Czytaj więcej

 
Do garażu jeden krok - brama sekcyjna Euro Normstahl Entrematic z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step” zdjęcie

Do garażu jeden krok - brama sekcyjna Euro Normstahl Entrematic z drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step”

W jaki sposób dostać się do wnętrza garażu, nie otwierając bramy garażowej? Najlepszym rozwiązaniem jest brama sekcyjna EURO z nowymi drzwiami wewnętrznymi „Easy-Step” od Normstahl Entrematic. Rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim nowoczesne i niezwykle funkcjonalne, bo umożliwia swobodne wejście do garażu w dowolnym momencie.

Czytaj więcej

 
Ekskluzywny duet Micro i Flair - atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic zdjęcie

Ekskluzywny duet Micro i Flair - atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic

Głównym zadaniem bramy garażowej jest ochrona samochodu, a także innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Nie mniej ważną cechą bramy jest jej wygląd. Jest to szczególnie istotne, kiedy garaż jest częścią budynku mieszkalnego i jego wejście wpływa na estetykę domu.

Czytaj więcej

 
Nowa definicja bezpieczeństwa bram garażowych od Normstahl Entrematic zdjęcie

Nowa definicja bezpieczeństwa bram garażowych od Normstahl Entrematic

Garaż, w którym przechowujemy nasz samochód, a także inne cenne przedmioty, powinien mieć dobre zabezpieczenie, aby żaden włamywacz nie przedostał się do środka. Ponad połowa złodziei forsuje okna, drzwi i bramę garażową zwykłymi narzędziami, takimi jak obcęgi czy śrubokręt. Warto, zatem zastosować rozwiązanie, które posiada skuteczną ochronę antywłamaniową. Wszystkie bramy segmentowe górne Euro posiadają certyfikat instytutów IFT i SKG na klasę odporności antywyważeniowej WK2 według normy DIN V ENV 1627. Oznacza to, że potencjalni sprawcy nie mają żadnych szans na włamanie z użyciem siły fizycznej i za pomocą standardowych narzędzi.

Czytaj więcej

 
Ochrona i bezpieczeństwo we wszystkich aspektach – dla każdego i bez dodatkowych opłat zdjęcie

Ochrona i bezpieczeństwo we wszystkich aspektach – dla każdego i bez dodatkowych opłat

Nowa brama segmentowa górna Secura firmy Normstahl Entrematic spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym, eleganckim bramom garażowym.

Czytaj więcej

 
Ciepła brama garażowa Normstahl Entrematic idealna nie tylko zimą zdjęcie

Ciepła brama garażowa Normstahl Entrematic idealna nie tylko zimą

Zimą szczególnie dotkliwe są niskie temperatury - to nie tylko dla człowieka, ale także dla samochodu. Oznaką tego mogą być problemy z odpaleniem auta czy też zaszronionymi szybami.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 22