Wynik wyszukiwania

 
Dante, Vienna, Kendal marki Optiflame – elektryczne kominki do wnętrza z klasą zdjęcie

Dante, Vienna, Kendal marki Optiflame – elektryczne kominki do wnętrza z klasą

Dante, Vienna i Kendal to wyjątkowo dostojne modele w ofercie firmy Glen Dimplex. Gdyby je upersonifikować, zyskały by miano arystokratów wśród kominków elektrycznych.

Czytaj więcej

 
Dante marki Optiflame – kominek elektryczny z duszą zdjęcie

Dante marki Optiflame – kominek elektryczny z duszą

Każdy dom ma swoje serce – miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, nie każdy posiada jednak duszę. A to od niej zależy, jak czujemy się w danym pomieszczeniu, ona bowiem tworzy atmosferę tajemnicy, ciepła i komfortu. Kominek elektryczny Dante marki Optiflame wprowadzi do wnętrza wyjątkowy klimat, a niezwykle realistyczny efekt płonących polan skłoni do zadumy i refleksji. 

Czytaj więcej

 
Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischer zdjęcie

Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischer

Profesor Fischer otrzymał tytuł doktora honoris causa inżynierii bezpieczeństwa w budownictwie i przemyśle na Uniwersytecie w Padwie. Właściciel firmy fischer odebrał to wyróżnienie w obecności licznych przyjaciół, znajomych, członków zarządu, dyrektorów zarządzających oraz pracowników filii z Włoch i Niemiec.

Czytaj więcej

 
Remont łazienki zdjęcie

Remont łazienki

Po 6 latach intensywnej eksploatacji postanowiliśmy wyremontować naszą łazienkę. Na początku jedyne, co braliśmy pod uwagę to wymiana wanny na kabinę prysznicową. Szybko jednak okazało się, że front robót będzie dużo szerszy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 4