Wynik wyszukiwania

 
Wyjątkowa akademia malarska w Benmarze zdjęcie

Wyjątkowa akademia malarska w Benmarze

Jeśli się uczyć i próbować to nie na swojej ścianie – tak w skrócie można streścić cel imprezy, która odbędzie się już w najbliższą sobotę (2 lipca) przed białostockimi marketami białostockiej sieci Benmar. W godzinach od 10 – 15, każdy będzie mógł zapoznać się z merytorycznymi poradami fachowców, a dodatkowo samodzielnie i pod ich uważnym okiem sprawdzić i pogłębić swoje umiejętności w zakresie malowania, szpachlowania czy tynkowania ścian.

Czytaj więcej

 
Klej, klejowi nierówny... wybieramy spoiwo do płytek zdjęcie

Klej, klejowi nierówny... wybieramy spoiwo do płytek

Wybór odpowiedniej zaprawy klejącej do płytek ceramicznych to tylko z pozoru proste zadanie. Pół biedy, gdy całość prac zlecimy fachowcowi – wtedy przynajmniej teoretycznie, nie musimy się o nic martwić. Ale jeżeli chcemy zabrać się za to samemu, warto przeczytać poniższe wskazówki.

Czytaj więcej

 
Atrakcyjny program dla osób planujących budowę lub remont zdjęcie

Atrakcyjny program dla osób planujących budowę lub remont

O tym, że inwestycja we własny dom, pomijając nawet kwestie finansowe, to przedsięwzięcie wymagające nie lada determinacji, stalowych nerwów i wyobraźni, wie każdy, kto zmierzył się już w swoim życiu z takim zadaniem. Pół biedy jeżeli znamy się na budowlance, albo mamy znajomych, zaufanych fachowców.

Czytaj więcej

 
Do domu, ogrodu i na działkę – kupujemy elektronarzędzia zdjęcie

Do domu, ogrodu i na działkę – kupujemy elektronarzędzia

Dla wielu z nas naturalnym i być może jedynym miejscem wszystkiego, co nie jest wiertarką, a mieści się w szeroko pojętej kategorii elektronarzędzi, jest przede wszystkim specjalistyczny warsztat oraz każde inne niż tylko amatorskie ręce.

Czytaj więcej

 
Pomaluj swój świat zdjęcie

Pomaluj swój świat

Może się wydawać, że nie ma nic prostszego od pomalowania ścian. Ot, po prostu kupujemy wałek, malarską kuwetę, wybieramy farbę i do dzieła! Satysfakcja z samodzielnie odnowionego mieszkania jest przecież wielka. Jednak każdy, kto choć raz zmierzył się z takim zadaniem wie, jak wiele błędów można po drodze popełnić. Zanim więc się za to zabierzemy, warto się wcześniej odpowiednio do tej operacji przygotować.

Czytaj więcej

 
Wszystko o udarowym wierceniu zdjęcie

Wszystko o udarowym wierceniu

Urządzeniem, które niewątpliwie przydaje się w przydomowym warsztacie jest wiertarka udarowa. Zwykle sięgamy po nią wtedy, gdy chcemy wywiercić otwory w wyjątkowo twardych powierzchniach – betonie czy płytach żelbetonowych. Wybór produktów dostępnych w sprzedaży może zaś przyprawić o ból głowy niejednego majsterkowicza. Wiertarki różnią się praktycznie wszystkim – ceną, trwałością, mocą, siłą. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i jak wybrać optymalną wiertarkę udarową dostosowaną do potrzeb i indywidualnych możliwości.

Czytaj więcej

 
Domowy warsztat to więcej niż młotek i śrubokręt zdjęcie

Domowy warsztat to więcej niż młotek i śrubokręt

Prędzej czy później, w każdym domu – obojętnie – własnym czy wynajętym, małym czy dużym, trzeba wreszcie coś naprawić, poprawić, albo zmodyfikować. Lepiej więc zawczasu odpowiednio się przygotować do bitwy z cieknącym kranem lub nowym karniszem, aby na placu boju nie okazało się, że jeszcze o czymś nie pomyśleliśmy. Nie zawsze przecież możemy liczyć na sąsiedzkie wsparcie.

Czytaj więcej

 
Zobacz mistrzów glazurniczych w akcji! zdjęcie

Zobacz mistrzów glazurniczych w akcji!

Czy można mieć frajdę z oglądania zawodów glazurniczych...? Tak! I to wielką. Pod warunkiem jednak, że uczestniczą w nich najlepsi rzemieślnicy z regionu, a płytki lądują nie na banalnym skrawku tarasu, ale na skomplikowanej, pełnej załamań i kątów, wymagającej nie lada umiejętności, wprawy i talentu, przestrzennej bryle. 

Czytaj więcej

 
Jak zabezpieczyć ogrodzenie zdjęcie

Jak zabezpieczyć ogrodzenie

Idealne ogrodzenie powinno być – bez względu na to, z jakiego materiału zostało wykonane - drewna czy metalu – nie tylko trwałe, ale też estetyczne. Dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi powinno nam służyć przez wiele lat. Kluczowe jest więc odpowiednie dobranie emalii bądź impregnatu, którym je pomalujemy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 9