Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Benjamin Moore ogłasza kolor roku 2015 zdjęcie

Benjamin Moore ogłasza kolor roku 2015

Benjamin Moore wraz z kolorem roku prezentuje paletę trendów kolorystycznych – Color Trends 2015. Stonowane, monochromatyczne wnętrza to propozycja marki na przyszły rok.

Czytaj więcej

 
Benjamin Moore maluje panoramę Krakowa zdjęcie

Benjamin Moore maluje panoramę Krakowa

Kolory marki Benjamin Moore ozdobiły wnętrza światowej klasy nowoczesnego Centrum Kongresowego ICE Kraków. Jego uroczyste otwarcie odbyło się w październiku tego roku.

Czytaj więcej

 
Nowy wymiar koloru - magiczny wzornik Color Stories marki Benjamin Moore zdjęcie

Nowy wymiar koloru - magiczny wzornik Color Stories marki Benjamin Moore

Marka Benjamin Moore, produkująca farby od ponad 130 lat, stworzyła spektakularną paletę barw – Color Stories®. Lata doświadczeń i badań doprowadziły firmę do przełomowego momentu. Wynalezienia „wibrujących”, niezwykle świetlistych i czystych odcieni.

Czytaj więcej

 
Metamorfozy z Benjamin Moore zdjęcie

Metamorfozy z Benjamin Moore

Kolory Benjamin Moore „zagrały” w pierwszym w Polsce internetowym programie wnętrzarskim „Szybkie Metamorfozy”. Ozdobiły pokój muzyczny Weroniki na warszawskim Bemowie.

Czytaj więcej

 
Kreatywny Ben zdjęcie

Kreatywny Ben

Kiedy mieszkanie jest małe, a budżet na jego urządzenie niewygórowany trzeba postawić na kreatywność. Taka jest farba ben® marki Benjamin Moore. Ma nieograniczoną kolorystykę i doskonałe parametry

Czytaj więcej

 
Konsumenci wybrali Naturę zdjęcie

Konsumenci wybrali Naturę

Najwięcej głosów w międzynarodowym rankingu „Product of the Year”, w kategorii farby zdobyła ekologiczna farba Natura marki Benjamin Moore.

Czytaj więcej

 
Niestraszna jej żadna aura! zdjęcie

Niestraszna jej żadna aura!

Wystawiona na najcięższą próbę. Znosiła nieustanne zmiany temperatury, zacinający deszcz, silne promieniowanie UV, wiatr oraz zanieczyszczenia. Oparła się atakom grzybów i alg. Nowa farba elewacyjna Aura®  Exterior 629 legendarnej amerykańskiej marki Benjamin Moore wyszła z niej bez szwanku.

Czytaj więcej

 
Pożycz ścianie jeansy zdjęcie

Pożycz ścianie jeansy

Benjamin Moore ma równie długą historię, co sławna na całym świecie marka jeansów – Levi’s®. Obie firmy narodziły się w latach 80-tych XIX wieku w Ameryce. Każda jest już legendą. Ale łączy je coś jeszcze – siła koloru.  

Czytaj więcej

 
Piękna jesień z Arborcoat. zdjęcie

Piękna jesień z Arborcoat.

Przed nami jedne z ostatnich ciepłych dni przed nadejściem pełni jesieni. To doskonała okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym i zabezpieczenia tarasów, altan, płotów i mebli ogrodowych.

Czytaj więcej

 
Lepszy model zdjęcie

Lepszy model

Amerykański producent ekskluzywnych farb – Benjamin Moore ulepszył swoją farbę do kuchni i łazienek Kitchen&Bath. Jej nowa wersja otrzymała symbol W322. Nowość Benjamina wyróżnia ekologiczna receptura i ulepszone parametry techniczne.

Czytaj więcej

 
Baśniowa sypialnia zdjęcie

Baśniowa sypialnia

Któż nie chciałby codziennie budzić się w słonecznym i tętniącym kolorami Królestwie Maroka. To miejsce, które przemawia do wszystkich zmysłów. Nie bez powodu stało się inspiracją dla tak wielu artystów.

Czytaj więcej

 
Farba multizadaniowa zdjęcie

Farba multizadaniowa

Bije na głowę klocki Lego. Idealna do zabawy i nauki, kreacji i organizacji. Kolorowa farba tablicowa marki Benjamin Moore to najchętniej wybierany przez klientów efekt dekoracyjny. Dzięki niej dzieci poznają świat dorosłych, a ci znowu mogą poczuć się jak dzieci.

Czytaj więcej

 
Najlepsze farby wg klientów? Benjamin Moore! zdjęcie

Najlepsze farby wg klientów? Benjamin Moore!

Tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody J.D. Power and Associates w dziedzinie farb do wnętrz została amerykańska marka Benjamin Moore. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które cieszą się największym uznaniem wśród konsumentów.

Czytaj więcej

 
Benjamin Moore prezentuje Kolor Roku 2011 zdjęcie

Benjamin Moore prezentuje Kolor Roku 2011

Do wyścigu po tytuł Kolor Roku 2011 wg Benjamin Moore stanęło blisko 11 000 odcieni. Tegorocznym zwycięzcą został kolor Vintage Wine. Wspólnie z kilkunastoma modnymi kolorami przedstawiony został szerokiej publice w trendach Envision Color 2011.

Czytaj więcej

 
MAGIC BOARD SYSTEM - Baw się i ucz! Przypinaj i rysuj, licz, zapisuj, a później zmaż… zdjęcie

MAGIC BOARD SYSTEM - Baw się i ucz! Przypinaj i rysuj, licz, zapisuj, a później zmaż…

Ściany można ozdobić farbą w dowolnym kolorze, tapetą, nadać im ciekawą fakturę, czy połysk.  Ale to nie wszystko. Zupełnie inny wymiar zyskają one dzięki „Magic Board System” marki Benjamin Moore. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 124