Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Eleganckie dopełnienie łazienki – MALAKKA LED marki Nowodvorski Lighting zdjęcie

Eleganckie dopełnienie łazienki – MALAKKA LED marki Nowodvorski Lighting

Odpowiednie oświetlenie odgrywa w łazience bardzo ważną rolę. Nie tylko pozwala stworzyć wyjątkowy klimat, ale też ułatwia wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Doskonałą propozycją dla  wszystkich, którzy szukają funkcjonalnej, a przy tym eleganckiej lampy łazienkowej, może być  MALAKKA LED, najnowsza propozycja marki Nowodvorski Lighting.

Czytaj więcej

 
Lighting designer: zawód przyszłości? zdjęcie

Lighting designer: zawód przyszłości?

Podkreśla charakter obiektu, poprawia nastrój, a nawet... motywuje do pracy. Świadomie zaprojektowane oświetlenie może zdziałać cuda. Dlatego architekci coraz częściej decydują się na współpracę z projektantami systemów oświetleniowych. Jak wygląda ich współpraca?

Czytaj więcej

 
Wnętrzarskie trendy, które pokochał Instagram zdjęcie

Wnętrzarskie trendy, które pokochał Instagram

Instagram to obecnie najbardziej inspirująca platforma internetowa – znajdziemy tam porady nie tylko dotyczące mody, urody i zdrowia – jest to również świetnie miejsce do wyszukiwania wnętrzarskich trendów. Odwiedzając profile oznaczone odpowiednimi hasztagami dowiemy się co zrobić, aby nasze mieszkanie było przytulne i zapanował w nim niezwykły klimat.

Czytaj więcej

 
Nowość!  W świetlnym rytmie - nowe oprawy LED SONG firmy BRITOP Lighting zdjęcie

Nowość! W świetlnym rytmie - nowe oprawy LED SONG firmy BRITOP Lighting

Oferta Firmy BRITOP Lighting, w sierpniu 2012 r. zostaje wzbogacona o nową serię opraw SONG do LED-owego oświetlania ciągów komunikacyjnych i schodów. Najnowsza propozycja dedykowana jest zwolennikom nowoczesnych ledowych technologii  wyróżniających się oryginalnym i indywidualnym designem.

Czytaj więcej

 
Cztery nowe CRISTALE IP44 na 230V AC – oprawy z kolekcji LED CRISTAL od  BRITOP Lighting! zdjęcie

Cztery nowe CRISTALE IP44 na 230V AC – oprawy z kolekcji LED CRISTAL od BRITOP Lighting!

Uznana przez klientów i wielokrotnie nagradzana na targach oświetleniowych kolekcja LED CRISTAL firmy BRITOP Lighting została poszerzona w sierpniu 2012r. o cztery nowe modele opraw. Minimalistyczny wygląd lampek podkreślają wycięcia, z których wydobywa się kryształowy blask. Zastosowane w nich rozwiązania otwierają nowe możliwości ich stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. LED CRISTAL tworzą użytkowe i dekoracyjne efekty świetlne, które będą kompletnym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji.

Czytaj więcej

 
LED Informatico by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting – informacja w eleganckim stylu zdjęcie

LED Informatico by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting – informacja w eleganckim stylu

W kwietniu 2011 roku firma Britop Lighting, działająca od sierpnia minionego roku na polskim rynku, wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – oprawy informacyjne LED Informatico. Zaprojektowane przez Jaco Designe stanowią estetyczne, energooszczędne i funkcjonalne rozwiązanie informacyjne w budynkach użyteczności publicznej.

Czytaj więcej

 
LED Garden Line firmy BRITOP Lighting – LEDowy system oświetlenia ogrodowego zdjęcie

LED Garden Line firmy BRITOP Lighting – LEDowy system oświetlenia ogrodowego

Firma BRITOP Lighting wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennego poszerzyła ofertę oświetleniową o nową serię lamp, tym razem ogrodowych. Nowa LED Garden Line to zestaw pięciu modeli lamp o różnej ilości punktów świetlnych, mocy emitowanego światła, innych źródłach zasilania. LED-owe oświetlenie Garden podświetli elementy architektury ogrodowej, ozdobną roślinność, pozwoli wykreować nastrój wieczornych spotkań oraz ułatwi wykonywanie prac w przyogrodowych altanach, garażu czy szklarni.

Czytaj więcej

 
Światło idealnie skomponowane – oprawy ledowe BRITOP Lighting zdjęcie

Światło idealnie skomponowane – oprawy ledowe BRITOP Lighting

Współczesne architektoniczne trendy w urządzaniu mieszkań i domów oparte są na odważnych zestawieniach kolorów, łączeniu różnorodnych faktur i materiałów. Ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło.

Czytaj więcej

 
Energooszczędne oświetlenie i dekoracja – LED Punktico firmy BRITOP Lighting zdjęcie

Energooszczędne oświetlenie i dekoracja – LED Punktico firmy BRITOP Lighting

Firma BRITOP Lighting w lipcu 2011 roku wprowadza do oferty dwie nowe oprawy LED – Punktico i Punktico mini. Zaprojektowane przez Jaco Designe oświetlenie to zaawansowana wzorniczo alternatywa dla standardowych opraw typu „oczko” LED czy halogenowych. Nowe produkty znajdą zastosowanie we wnętrzach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Czytaj więcej

 
LED Hermetico firmy BRITOP Lighting – pierwsza taka oprawa do zastosowania na zewnątrz budynku zdjęcie

LED Hermetico firmy BRITOP Lighting – pierwsza taka oprawa do zastosowania na zewnątrz budynku

W kwietniu 2011 roku BRITOP Lighting powiększył ofertę oświetleniową LED o nowy model oprawy zewnętrznej - Hermetico. Uszczelniona konstrukcja, o modernistycznym kształcie umożliwi atrakcyjne podświetlenie fasad budynków, ciągów komunikacyjnych, czy schodów. Chłodny, biały strumień światła LED-owego wykreuje klimat przydomowych stref wypoczynku i reprezentacyjnych budowli przestrzeni publicznych.

Czytaj więcej

 
Zwycięzca Lighting Design Award 2014 przedstawi swój projekt podczas GIS Warszawa już w październiku zdjęcie

Zwycięzca Lighting Design Award 2014 przedstawi swój projekt podczas GIS Warszawa już w październiku

Dominic Harris, założyciel i dyrektor kreatywny Cinimod Studio, podczas GIS Warszawa 2014 przedstawi Księżycowy Żyrandol – zwycięski projekt, za który otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii „Najlepsza Oprawa Oświetlenia” podczas Lighting Design Award 2014.

Czytaj więcej

 
Mała może więcej – miniaturowe energooszczędne świetlówki kompaktowe Economy-Light firmy BRITOP Lighting zdjęcie

Mała może więcej – miniaturowe energooszczędne świetlówki kompaktowe Economy-Light firmy BRITOP Lighting

Firma BRITOP Lighting w grudniu 2010 roku poszerzyła swoją ofertę produktową o kolekcję miniaturowych świetlówek kompaktowych Economy-Light. Nowe modele wyróżniają się wyjątkowo małymi gabarytami, dzięki którym można stosować je w dowolnym miejscu, oraz niskim zużyciem energii.

Czytaj więcej

 
W zaczarowanej krainie - kolekcja lamp Bird marki Nowodvorski Lighting zdjęcie

W zaczarowanej krainie - kolekcja lamp Bird marki Nowodvorski Lighting

Każdy rodzic pragnie, by świat wokół jego pociechy był przyjazny, kolorowy. Nie zawsze jest to możliwe, ale warto spróbować stworzyć maluchowi swoistą enklawę – pokój w którym będzie czuł się bezpiecznie i swobodnie.

Czytaj więcej

 
Nowości marki BRITOP rozbłysną na tegorocznych targach ŚWIATŁO zdjęcie

Nowości marki BRITOP rozbłysną na tegorocznych targach ŚWIATŁO

Firma BRITOP Lighting, obecna na polskim rynku od sierpnia 2010, wkrótce zadebiutuje na największych branżowych targach. Podczas XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2011 przedstawi same nowości, olśniewające unikalnym designem oraz energooszczędnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Imponującą ofertę opraw i lamp będzie można obejrzeć w dniach 23 - 25 marca w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Czytaj więcej

 
Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020 - 25 listopada 2020, Sosnowiec zdjęcie

Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020 - 25 listopada 2020, Sosnowiec

Zapraszamy na kolejną edycję spotkania dla branży oświetleniowej i elektrotechnicznej do Sosnowca.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 85