Wynik wyszukiwania

 
Medal Acanthus Aureus 2020 dla Firmy JONIEC® zdjęcie

Medal Acanthus Aureus 2020 dla Firmy JONIEC®

Medal Acanthus Aureus przyznany został Firmie JONIEC® za projekt i przygotowanie stoiska targowego najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu.

Czytaj więcej

 
Stoisko DRUTEX w gonie najlepszych na MTB Budma w Poznaniu zdjęcie

Stoisko DRUTEX w gonie najlepszych na MTB Budma w Poznaniu

Drutex otrzymał prestiżową nagrodę Acanthus Aureus za stoisko na targach Budma. Wyjątkowa aranżacja podkreślająca obchody 35-lecia istnienia firmy została doceniona przez kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

Czytaj więcej

 
Acanthus Aureus dla firmy WIŚNIOWSKI zdjęcie

Acanthus Aureus dla firmy WIŚNIOWSKI

Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 2003 roku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otrzymują je najlepsze stoiska, które podczas imprez targowych przyciągają uwagę ciekawymi rozwiązaniami i atrakcyjnością wizualną, sprzyjając nawiązywaniu relacji z klientami i kontrahentami. Podczas tegorocznych targów BUDMA laureatem tej nagrody została firma WIŚNIOWSKI.

Czytaj więcej

 
Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r.  zdjęcie

Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r.

Za nami 4 dni Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Do firmy powróciliśmy ze Złotym Medalem oraz statuetką Acantus Aureus. Debiut naszej nowej powłoki hybrydowej PURMAX spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientów, ale nie tylko ona cieszyła się zainteresowaniem. Uwagę przyciągają również wyroby przeznaczone do projektów inwestycyjnych.

Czytaj więcej

 
BUDMA 2011 - nagroda Acanthus Aureus zdjęcie

BUDMA 2011 - nagroda Acanthus Aureus

Miło jest nam poinformować, że nasza firma otrzymała nagrodę w konkursie „Acanthus Aureus”, który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Czytaj więcej

 
Nagroda Acanthus Aureus po raz trzeci w rękach Classen zdjęcie

Nagroda Acanthus Aureus po raz trzeci w rękach Classen

Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011 w Poznaniu otrzymał nagrodę Acanthus Aureus. Wyróżnienie przyznawane jest za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy. Classen został uhonorowany nagrodą już po raz trzeci.

Czytaj więcej

 
KRISPOL Z NAGRODĄ ZA NAJLEPIEJ ZAPROJEKTOWANE STOISKO zdjęcie

KRISPOL Z NAGRODĄ ZA NAJLEPIEJ ZAPROJEKTOWANE STOISKO

Pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 spotkała nas miła niespodzianka. Stoisko KRISPOL otrzymało nagrodę w konkursie ACANTHUS AUREUS. 

Czytaj więcej

 
DREMA 2021 - podsumowanie zdjęcie

DREMA 2021 - podsumowanie

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, największe i najważniejsze spotkanie branży drzewnej i meblarskiej w Europie Środkowo – Wschodniej, dobiegły końca. Była to druga z kolei edycja wydarzenia zorganizowana w cieniu pandemii, która ukształtowała nową rzeczywistość gospodarczą i społeczną.

Czytaj więcej

 
Acanthus Aureus dla Braas zdjęcie

Acanthus Aureus dla Braas

W dniach 24-27 stycznia odbyły się największe targi budowlane w Europie Wschodniej Budma 2012. Do tego niezwykłego wydarzenia wszystkie firmy z branży przygotowują się na wiele miesięcy wcześniej, chcąc jak najlepiej zaprezentować swoją ofertę wszystkim partnerom biznesowym. Również Braas, który na Budmę powrócił po trzech latach przerwy, zaprezentował stoisko, które zostało docenione przez organizatorów targów Złotym Akantem za najlepiej zaprojektowane oraz przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Czytaj więcej

 
Blachy Pruszyński po targach BUDMA 2019 zdjęcie

Blachy Pruszyński po targach BUDMA 2019

Za nami Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2019. 

Czytaj więcej

 
Budma 2011 - podsumowanie zdjęcie

Budma 2011 - podsumowanie

Nagroda Acanthus Aureus, duża popularność naszego stoiska oraz rekomendacje PSD dla Paneli z rąbkiem stojącym – tegoroczną Budmę możemy uznać za sukces

Czytaj więcej

 
Złoty Medal MTP oraz nagroda Acanthus Aureus dla ZAMEL CET na targach EXPOPOWER 2010 zdjęcie

Złoty Medal MTP oraz nagroda Acanthus Aureus dla ZAMEL CET na targach EXPOPOWER 2010

Firma ZAMEL CET zaprezentowała swoją ofertę podczas IV edycji Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER odbywających się w dniach 18-20 maja 2010 w Poznaniu.

Czytaj więcej

 
Pierwszy dzień bloku targów DREMA 2019 wraz z galą otwarcia zdjęcie

Pierwszy dzień bloku targów DREMA 2019 wraz z galą otwarcia

Dzisiejsza uroczystość otwarcia targów Drema, Furnica i Sofab wraz z galą nagród odbyła się pod hasłem zjednoczenia branży drzewnej i meblarskiej.

Czytaj więcej

 

GREENPOWER 2010 - przejdźmy na zieloną stronę mocy

Blisko 10.000 osób z całego kraju zapoznało się z ofertą wystawców Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 18-20 maja.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI zaskoczył na Targach BUDMA zdjęcie

WIŚNIOWSKI zaskoczył na Targach BUDMA

Ponad 500 m2 ekspozycji, tysiące odwiedzających, trzy złote medale za innowacyjność i setki owocnych rozmów o rozwoju polskiej branży budowlanej. Tak tegoroczne targi BUDMA podsumować może marka WIŚNIOWSKI, która w halach MTP wywołała nie lada poruszenie…

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 45