Wynik wyszukiwania

 
Nowe oblicze sosny i świerku, czyli termodrewno zdjęcie

Nowe oblicze sosny i świerku, czyli termodrewno

Miękkie drewno, sęki, sinizna, skręt włókien, krzywizny, wycieki żywiczne, siedlisko grzybów - oto tylko niektóre z wad, które przychodzą do głowy na myśl o sośnie i świerku.

Czytaj więcej

 
Czy drewno to dobry sposób na elewację premium? zdjęcie

Czy drewno to dobry sposób na elewację premium?

Drewno kojarzone jest z materiałem luksusowym, wykorzystywanym do produkcji dóbr ekskluzywnych. Im wyższa opcja wykończenia, tym więcej materiałów pochodzenia naturalnego znajdziemy w domach, samochodach czy łodziach, dlatego drewniane elementy nierzadko dają nam sygnał, że mamy do czynienia z produktami premium.

Czytaj więcej

 
Domek dobry na wszystko zdjęcie

Domek dobry na wszystko

Własny ogród to nie tylko trawnik, kwiaty oraz krzewy. To także meble ogrodowe, kosiarka, sprzęt do grilla, samochód lub rowery.

Czytaj więcej

 
Drewniane elewacje w klasie premium zdjęcie

Drewniane elewacje w klasie premium

Na rynku dostępne są tysiące syntetycznych materiałów o zaawansowanych właściwościach, jednak to drewno jest dla nas synonimem ponadczasowej elegancji, luksusu oraz jakości.

Czytaj więcej

 
Górskie klimaty – urok drewnianych rezydencji zdjęcie

Górskie klimaty – urok drewnianych rezydencji

Wraz z końcem lata zmieniają się urlopowe destynacje. Przyjęło się, że jesienią i zimą większym powodzeniem wśród turystów cieszą się góry. Poranne mgły, feeria barw na górskich stokach i wieczorny kubek kakao przed kominkiem po wyczerpującej wędrówce. Wyjeżdżając na wypoczynek w góry wybieramy zwykle klimatyczne drewniane domy i pensjonaty. Za co je kochamy i dlaczego?

Czytaj więcej

 
Deski tarasowe DLH z gatunków iglastych – relaks o zapachu żywicy zdjęcie

Deski tarasowe DLH z gatunków iglastych – relaks o zapachu żywicy

Do wykończenia tarasu lub balkonu często wykorzystujemy drewno egzotycznego pochodzenia. 

Czytaj więcej

 
Skaland zrealizuje Świerkową Polanę III zdjęcie

Skaland zrealizuje Świerkową Polanę III

Firma Skaland wprowadziła do sprzedaży kolejny etap swojej podpoznańskiej inwestycji w Robakowie. Na Świerkowej Polanie III powstanie łącznie 110 mieszkań. Oddanie pierwszych lokali do użytku przewidziane jest na początek 2015 roku.

Czytaj więcej

 
Świerkowa Polana pnie się w górę zdjęcie

Świerkowa Polana pnie się w górę

Na Osiedlu Świerkowa Polana II w Robakowie powstają nowe dwupoziomowe mieszkania z ogrodami. Ściany każdego z sześciu bliźniaczych budynków „wyrosły” już z płyty fundamentowej.

Czytaj więcej

 
Zamieszkaj pośród świerków zdjęcie

Zamieszkaj pośród świerków

W niewielkim i zacisznym Robakowie, powstanie zespół kameralnych willi podmiejskich z dwupoziomowymi mieszkaniami. Otoczone polami i terenami leśnymi Osiedle Świerkowa Polana II, to najnowsza propozycja firma Skaland Sp. z o.o. Inwestycja położona jest kilkanaście kilometrów od Poznania.

Czytaj więcej

 
Świerkowe ostatki zdjęcie

Świerkowe ostatki

Poznaniacy coraz chętniej uciekają na obrzeża aglomeracji. Celem są już nie tylko podpoznańskie domy wolnostojące czy te w zabudowie szeregowej. Hitem od pewnego czasu stały się mieszkania poza miastem, bo te są tańsze o połowę. Takie oferuje m.in. firma Skaland, która w zaledwie 4 miesiące sprzedała 90 proc. realizowanej inwestycji.

Czytaj więcej

 
Naturalne wykończenie dachu - podbitka dachowa ze świerku skandynawskiego firmy DLH Poland zdjęcie

Naturalne wykończenie dachu - podbitka dachowa ze świerku skandynawskiego firmy DLH Poland

Zachowanie stylistycznej spójności oraz szeroki wachlarz kolorystycznych możliwości to jedynie dwa z grona argumentów przemawiających na rzecz uwzględnienia w projekcie domu drewnianej podsufitki.

Czytaj więcej

 
Weekend Otwartych Drzwi w Koninku zdjęcie

Weekend Otwartych Drzwi w Koninku

W najbliższy weekend swoje podwoje dla zwiedzających otworzy zlokalizowany w podpoznańskim Koninku Dom Wzorcowy firmy Skaland. W dniach 1-2 marca zainteresowani nowinkami technicznymi będą mieli możliwość  sprawdzenia jak działa dom inteligentny. Będzie to też okazja by zobaczyć budowane obecnie osiedle Świerkowa Polana III.

Czytaj więcej

 
Panele Świerk tatrzański Classen – podłogi inspirowane naturą zdjęcie

Panele Świerk tatrzański Classen – podłogi inspirowane naturą

Podróże kształcą, ale mogą również inspirować. Pamiątki, które przywozimy z wakacji mają nam przypominać klimat niezwykłych miejsc. Być może zachwycające pejzaże czy zabytki kultury natchną nas także pomysłami przy aranżacji wnętrz. Panele podłogowe Świer

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 13