Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

2006-01-24 - 2006-01-27 Poznań targi

Organizator:
Grupa MTP
Głogowska 14
60-734 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 61 869 20 00
e-mail: info@grupamtp.pl


Adres:

Głogowska 14 60-734 Poznań
wielkopolskie, PolskaDane kontaktowe:

https://www.budma.pl/pl/Budować nowocześnie i bezpiecznie, z myślą o przyszłości – hasła targów BUDMA i BUMASZ 2006 wyraźnie wskazują na to, co w ofercie wystawców jest najważniejsze i najciekawsze.

Nowoczesne, a więc zdrowe, energooszczędne i trwałe materiały budowlane oraz technologie pozwalające na najbardziej właściwe wykorzystanie tych właściwości, a także maszyny i narzędzia zapewniające nie tylko efektywną, ale i bezpieczną pracę. Produkty takie znajdą się w ofercie tysiąca firm, z którą będzie można zapoznać się w Poznaniu w dniach od 24 do 27 stycznia 2006 roku.

Targi będą też miejscem wydarzeń przygotowanych z myślą o określonych grupach odbiorców. W programie znajdziemy zarówno projekty nowe – Nauka dla Budownictwa oraz Centrum Budownictwa Sportowego, jak również znane już z poprzednich edycji targów, jak Forum Inwestycyjne, Dzień Inżyniera Budownictwa, Spotkania z Architekturą czy BudShow.

Firmy uczestniczące w targach BUDMA 2006 przedstawią materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy. Ponadto, w ramach targów BUMASZ, wystawcy zaprezentują maszyny i urządzenia budowlane, dźwigi i urządzenia transportowe, maszyny i sprzęt do robót ziemnych i budowy dróg, szalunki i rusztowania, a także narzędzia budowlane.

BUDMA to przede wszystkim coroczna prezentacja tysiąca wystawców, pokazujących z początkiem roku swoją najnowszą ofertę. Tu każdy zwiedzający ma możliwość przeglądu i porównania tych propozycji. Ponadto – dzięki takim inicjatywom jak ekspozycja specjalna Wyspa Nowości – odwiedzający targi mają możliwość szybkiego wyłonienia tego, co w ofertach tych jest najnowsze.

Współczesne targi to również wydarzenia starannie przygotowane z myślą o konkretnych adresatach. Dzień Inżyniera Budownictwa (odbędzie się 24 stycznia) to propozycja dla kadry inżynieryjno-technicznej, a Targowe Spotkania z Architekturą (25 stycznia) – dla czynnych już architektów oraz studentów tego kierunku. Kongres Stowarzyszenia Dekarzy (26 stycznia) tym razem uzupełniony będzie o mistrzostwa polski młodych adeptów tego fachu. Nie po raz pierwszy odbędzie się Rzemieślnicze Forum Budowlane (26 stycznia). Z myślą o inwestorach indywidualnych organizowany jest BudShow – aktywna prezentacja materiałów i technologii budowlanych „na żywo”, której tematem przewodnim będzie energooszczędność.

  • Wydrukuj stronę