Szkolenie Dodaj szkolenie

Konferencja BPC: Nowoczesne systemy informatyczne wsparciem dla służb pionów produkcji i utrzymania ruchu

bezpłatny bezpłatny

Strona konferencji:  http://synergia-it.pl

Informacje:

Business Penetration & Consulting (BPC) w swojej działalności doradczej i edukacyjnej stale bada  nowe trendy na rynku rozwiązań informatycznych służącym zwiększaniu efektywności i optymalizowaniu kosztów w produkcji.

Poświęcony tematyce informatyzacji procesów produkcyjnych cykl spotkań edukacyjnych kierowany jest do Zarządów,  dyrektorów merytorycznych w tym wydziałów i zakładów produkcyjnych i specjalistów odpowiadających za informatyzację, którzy chcą poznać możliwości zwiększenia efektywności prowadzonych procesów produkcyjnych czy też poprawić jakość produkowanych wyrobów.

Na spotkanie w Wałbrzychu  firma BPC wraz z Partnerami Technologicznymi zaprosiła przedsiębiorstwo, które ma już za sobą proces informatyzacji. Chętnie podzieli się wnioskami także w formie praktycznych porad z prowadzonych analiz rynku, przygotowań wewnętrznych do implementacji systemu oraz samego wdrożenia. Partnerzy Technologiczni przedstawią praktyczne przykłady wdrożeń omawianych rozwiązań IT w największych zakładach produkcyjnych w Polsce.

Na spotkaniu zostanie podjęta tematyka zastosowania, możliwości oraz korzyści biznesowych z wdrożeń rozwiązań klasy: ERP, APS, MES, SCADA, CMMS.

Zapraszamy kadrę zarządzającą oraz menadżerów pionu produkcji i utrzymania ruchu do udziału w spotkaniu. Uczestnikom zapewniamy bezpłatny poczęstunek, parking oraz certyfikaty uczestnictwa.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

 

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany  obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny  cyklu „Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2014-2015  BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.

Termin:

14.05.2014 - 14.05.2014

Adres:

Wałbrzych

Pokaż na mapie
 
Skontaktuj się z firmą:
 - zdjęcie

Business Penetration & Consulting Sp. z o.o.

Jesionowa 22 /27
40-158 Katowice
śląskie, Polska

Rozmawiamy w językach:

polski


Karta firmy:
Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi budowa.org!
Dziękujemy!