Szkolenie Dodaj szkolenie

Konferencja BPC: Zintegrowane systemy IT wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz zapewniające bezpieczeństwo i ochronę danych.

bezpłatny bezpłatny

Strona konferencji:  http://synergia-it.pl

Informacje:

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z faktu, że obecnie dla utrzymania się na rynku i maksymalizacji zysków konieczne jest ciągłe usprawnianie działania organizacji. Trudno przy tym pominąć możliwości, jakie oferują zaawansowane rozwiązania informatyczne, o których będzie mowa na gdańskim  spotkaniu z cyklu Synergia Systemów IT.

Pierwszy blok tematyczny spotkania poświęcony będzie zintegrowanym systemom usprawniającym zarządzanie przedsiębiorstwem – czyli rozwiązaniom klasy ERP takim jak: Microsoft Dynamics AX –system ERP dostępny globalnie i doceniany lokalnie, w tym również przez dziesiątki polskich przedsiębiorstw. Comarch ERP XL – najchętniej wybierany system ERP w Polsce, z ponad 3500 liczbą wdrożeń. Rekord.ERP – polskie rozwiązanie ERP stworzone przede wszystkim z myślą o sektorze produkcyjnym w tym także produkcji jednostkowej, zleceniowej jest w stanie zaspokoić potrzeby wymagających przedsiębiorstw produkcyjnych. SAGE System Zarządzania Forte – jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem i organizacją w Polsce.

Ponieważ inwestycja w zaawansowane rozwiązania IT często pociąga za sobą konieczność wymiany infrastruktury IT czy też inwestycji w nowe rozwiązania, służące do backupu danych, zaprosiliśmy na spotkanie firmę Xcomp, która przedstawi najnowsze rozwiązania backupu danych i bezpieczeństwa IT.

Na spotkaniu nie zabraknie też prezentacji systemów klasy MES i SCADA, usprawniających procesy technologiczne i produkcyjne.

Dla uczestników spotkania przewidzieliśmy bezpłatny lunch oraz imienne certyfikaty sygnowane
przez BPC.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

 

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany  obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny  cyklu „Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2014-2015  BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.

Termin:

15.05.2014 - 15.05.2014

Adres:

Gdańsk

Pokaż na mapie
 
Skontaktuj się z firmą:
 - zdjęcie

Business Penetration & Consulting Sp. z o.o.

Jesionowa 22 /27
40-158 Katowice
śląskie, Polska

Rozmawiamy w językach:

polski


Karta firmy:
Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi budowa.org!
Dziękujemy!