Szkolenie Dodaj szkolenie

BUDOWANIE AUTORYTETU, MOTYWOWANIE I OCENA PRACOWNIKÓW NA HALI PRODUKCYJNEJ - Katowice

799.00 PLN 799,00 zł netto
Koszt uczestnictwa:

Zgłoszenia nadesłane do 31.01.2012 r. objęte są 100 zł rabatem
Cena w ofercie specjalnej: 699 zł netto
Cena standardowa: 799,00 zł netto

Program szkolenia

Podczas warsztatów zdobędą Państwo trzy mistrzowskie tytuły:

Tytuł I. Mistrz kierowania – jak budować autorytet w zespole produkcyjnym?


W tej części podpowiemy, w jaki sposób zweryfikować własne kompetencje oraz ustalić, które z nich należy wzmacniać, aby osiągnąć pozycję lidera, co zrobić, żeby pracownicy nie wchodzili kierownikowi na głowę, jak komunikować cele i zadania, aby podwładni wiedzieli, co mają robić i nie bagatelizowali poleceń, jak reagować na konflikty i wykorzystać je do wzmacniania autorytetu, a także co robić, jeśli plotki na hali negatywnie wpływają na pozycję kierownika w zespole.

Tytuł II. Mistrz motywowania – jak skutecznie motywować pracowników?

W drugiej części omówimy sposoby motywowania dopasowane do realiów hali produkcyjnej, wyjaśnimy, w jakich sytuacjach bardziej skuteczna będzie nagroda, a w jakich kara, jak zmusić do wytężonego wysiłku pracowników, którzy pracują zbyt wolno i jak wykorzystać nieformalnego lidera do motywacji całej zmiany, a także jak zapobiegać demotywacji zespołu wraz ze wskazaniem czynników, które negatywnie wpływają na zespół.

Tytuł III. Mistrz oceniania – jak obiektywnie przekazać informację zwrotną?

Krok po kroku wyjaśnimy, dlaczego nieformalne ocenianie może być zagrożeniem dla kierownika produkcji i zespołu, jakie najczęstsze błędy w trakcie oceny popełniają zarządzający i jak ich unikać, w jaki sposób konstruować wypowiedź oceniającą, kiedy do pracownika powinna dotrzeć informacja zwrotna i co powinna zawierać, w jaki sposób prawidłowo przekazać, co powinien poprawić oceniany pracownik, a także jak wykorzystać ocenę do motywacji, jeśli nie można dać podwyżki.

Panel specjalny: Warsztaty prowadzenia rozmowy oceniającej krok po kroku

Podczas panelu pod okiem prelegenta przećwiczą Państwo prowadzenie rozmowy oceniającej, a prowadzący wskaże, jakie elementy muszą Państwo przećwiczyć i udoskonalić. Ponadto prelegent podpowie, jak przygotować się do rozmowy, jakich słów unikać, aby rozmowa była profesjonalna i efektywna, jak przekazywać pozytywne i negatywne oceny oraz jak komunikować nowe cele i zadania.

Cel szkolenia

Korzyści ze szkolenia:

1.Uczestnicy otrzymają komplet narzędzi do skutecznego zarządzania, motywowania i oceniania pracowników produkcyjnych, aby ich praca była bardziej wydajna, a polecenia były wykonywane szybko i dobrze.
2.Uczestnicy będą potrafili samodzielnie dobrać odpowiedni motywator do swoich pracowników, a także dowiedzą się w jaki sposób komunikować zadania i kontrolować ich wykonanie, aby pracownicy identyfikowali się z celem i szybko wykonywali powierzone obowiązki.
3.Każdy uczestnik weźmie udział w interaktywnej wymianie opinii z prelegentem – indywidualne konsultacje umożliwią uzyskanie porady w każdej, nawet najbardziej kontrowersyjnej kwestii.
4.Każdy uczestnik zostanie wyposażony w profesjonalne materiały szkoleniowe, które pozwolą szybko odświeżyć wiedzę po spotkaniu oraz prestiżowe certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.
5.Gwarantowana obsługa po szkoleniu – uczestnik będzie mógł indywidualnie porozmawiać z prelegentem tuż po spotkaniu lub w ciągu tygodnia po szkoleniu uzyskać odpowiedź na zapytanie przesłane drogą elektroniczną!

Uczestnicy:

Szkolenie skierowane jest do kierowników produkcji, głównych mechaników, szefów utrzymania ruchu, kierowników liniowych, mistrzów i brygadzistów, oraz osób kierujących pracownikami hali produkcyjnej i zarządzających zespołami pracowników fizycznych.

Prowadzący

Łukasz Marciniak - trener firm produkcyjnych. Od wielu lat swoją wiedzę wykorzystuje pomagając firmom w rozwiązywaniu problemów decyzyjnych, produkcyjnych, interpersonalnych, kadrowych, komunikacyjnych - wszystkich, w których pracownik, ze swoimi kompetencjami, osobowością, motywacją i nastawieniem odgrywa dużą rolę. Na co dzień współpracuje z największymi polskimi firmami z branży elektrycznej, chemicznej, elektronicznej, samochodowej oraz mniejszymi firmami produkcyjnymi.
Termin:

24.02.2012 - 24.02.2012

Adres:

Katowice

Pokaż na mapie
 
Skontaktuj się z firmą:
 - zdjęcie

Wydawnictwo FORUM Spółka z o.o.

Polska 13
60-595 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 61665 57 56
faks: 61665 58 88
e-mail: szkolenia@e-forum.pl


Rozmawiamy w językach:

polski


Karta firmy:
Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi budowa.org!
Dziękujemy!
  • Wydrukuj stronę

Inne szkolenia tego organizatora:

Nowe wytyczne prawa pracy na 2012 rok – Warsztaty + konsultacje - Katowice
17.02.2012 - 17.02.2012 Katowice

Nowe wytyczne prawa pracy na 2012 rok – Warsztaty + konsultacje - Wrocław
16.02.2012 - 16.02.2012 Wrocław