Oferta pracy

Pracownik magazynowy - praca dla uczniów i studentów

, warmińsko-mazurskie, Polska Dodano: 2021-04-15 | ID oferty: 755932

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:

Praca polega na pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw, owijaniu ich w opakowania ochronne, naklejanie etykiet, sprawdzanie jakości produktu.

Wymagania:

OFERUJEMY:

  • wypłaty tygodniowe na konto (w każdy piątek)

  • wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych (domki/mieszania/hotel)

  • ubezpieczenie i dojazd do pracy

  • dodatki wakacyjne i urlopowe

  • możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych (zapewniamy wspólne zakwaterowanie!)

Oferujemy:

Nie musisz mieć doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie i wdrożenie w obowiązki na miejscu po przyjeździe!

Wymagamy jedynie dyspozycyjności do podjęcia pracy w wybranym terminie. Standardowy okres umowy to 12 tygodni z możliwością jej przedłużenia

Dla Kandydatów z ważną legitymacją studencką lub uczniowską elastyczne umowy na 6,8,10 lub 12 tygodni pracy.

Forma kontaktu:

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Axidus International Sp. z o.o.
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

warmińsko-mazurskie