Oferta pracy

Praca w Toyocie bez doświadczenia. Stawka 3750. Wolne wakaty.

Wałbrzych, dolnośląskie Dodano: 2020-11-25 2020-11-25 | ID oferty: 571051

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez firmę Adecco na umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie zasadnicze 3250zł / 3400 zł (zależne od doświadczenia) + atrakcyjny system premiowania (premia kwartalna i frekwencyjna)
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków (pracownik płaci tylko 40% ceny regularnej)
  • przyjazne środowisko pracy i przede wszystkim dobra atmosfera
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, basen ofuro, siłownia i hala) wraz z rodziną i najbliższymi znajomymi
  • dodatkowe 20 minut przerwy wliczone w czas pracy
  • Pakiet benefitowy Adecco

Zadania:

  • montaż i obróbka podzespołów produkcyjnych
  • praca zespołowa

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Numer referencyjny: MPP/21/08/2020/KT
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Adecco Poland Sp. z o.o.