Koszyk: BRAK


Oferta pracy

STARSZY RECEPCJONISTA

Mortęgi, warmińsko-mazurskie, Polska Dodano: 2021-09-24 | ID oferty: 1021218

Numer oferty: StPr/21/2432


Obowiązki:

wdrażanie najwyższych standardów obsługi klienta, kompleksowa obsługa gości hotelowych, obsługa telefoniczna i rezerwacje, prezentowanie oferty hotelu, rozliczanie pobytu,Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Zawód:

  • Recepcjonista hotelowy (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • Czego oczekujemy?: min. rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pasji do gościnności. Pozytywnego nastawienia i chęci do nauki. Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Dbałości o prezencję i znajomości zasad savoir vivre. Elastyczności w organizacji czasu pracy (zmiany poranne i popołudniowe). Życzliwości - nasz hotel to miejsce równych szans i warunków. Szanujemy wszystkich i oczekujemy tego samego od Ciebie. Mile widziane doświadczenie i znajomość hotelowych systemów rezerwacyjnych.


Miejsce pracy: 14-260 Mortęgi 3, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CVProsimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez firmę Pałac Mortęgi Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: http://palacmortegi.pl


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Mortęgi warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe: