Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
YAWAL S.A.	Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. Test-Therm Sp. z o.o.
Podgląd
dostępny

Mieszkanie i Wspólnota

Zamów książkę

Autor: Wydawnictwo Centrum sp. z o.o.
Wydawnictwo: EDUCATERRA Spółka z.o.o.
Stron: 1
Druk: tak
Wersja elektroniczna: nie
ISBN: brak informacji


Ocena: 0,0 Opinie: 0

Data wydania:

01-01-2000

Druk w kolorze:

tak

Papier kredowy:

nie

Twarda oprawa:

nie

Miesięcznik „Mieszkanie i Wspólnota” ma charakter poradnika w zakresie zarządzania budynkiem wielorodzinnym. Adresowany jest przede wszystkim do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli mieszkań i zarządców nieruchomości, menedżerów zarządzających własnością komunalną, do firm developerskich, pracowników spółdzielni mieszkaniowych.

Rozprowadzany jest głównie poprzez stałą prenumeratę, w związku z czym trafia bezpośrednio do osób najbardziej zainteresowanych daną tematyką, podejmujących decyzje finansowe, dokonujących wyboru wykonawców różnego rodzaju prac i wyboru technologii. Pismo „Mieszkanie i Wspólnota” dostępne jest również w bibliotekach szkół wyższych i księgarniach specjalistycznych.

Zapotrzebowanie na tego rodzaju poradnictwo jest ogromne. Prawo do współzarządzania budynkami mieszkalnymi mają miliony właścicieli mieszkań hipotecznych. Większy wpływ na zarządzanie swoimi domami chcieliby mieć również spółdzielcy. Nasi Czytelnicy uzyskują potrzebną im do tego wiedzę, podaną w sposób profesjonalny, przejrzysty, zrozumiały dla każdego. Tematy przedstawiane na łamach czasopisma są także prezentowane podczas spotkań, konferencji, szkoleń organizowanych przez redakcję.

Z poważaniem

Redaktor naczelny
Genowefa Baziuk-Płaska

 .

Brak załączników