Artykuł Dodaj artykuł

LARS NA ŚWIET(L)NYCH WYDARZENIACH BRANŻOWYCH

12 marca 2012 rozpoczną się jubileuszowe XX Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2012. Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI stanie się na kilka dni europejską stolicą branży oświetleniowej.

12 marca 2012 rozpoczną się jubileuszowe XX Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2012. Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI stanie się na kilka dni europejską stolicą branży oświetleniowej. Podczas tego wydarzenia obecna będzie również firma LARS.

(fot. LARS)

Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO, to jedna z największych i najważniejszych imprez branżowych w Polsce i Europie Środkowowschodniej. Co roku do Warszawy zjeżdżają producenci i eksperci z branży oświetleniowej, by prezentować swoje najnowsze rozwiązania, ale także by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. – Tym, co wyróżnia targi ŚWIATŁO spośród innych tego typu polskich i zagranicznych imprez, jest połączenie formy prezentacyjnej z szeroką ofertą edukacyjno-warsztatową – mówi Mariusz Gawroński, specjalista ds. oświetlenia w firmie LARS. Podczas każdej edycji odbywają się liczne szkolenia, seminaria naukowe i konferencje tematyczne przeznaczone dla architektów, projektantów, inżynierów i wszystkich zainteresowanych nowościami w technologii oświetleniowej i elektrotechnicznej oraz możliwościami rozwoju i przyszłością branży.
- W czasie tegorocznych, jubileuszowych targów ŚWIATŁO zaprezentujemy przede wszystkim nasze produkty oświetleniowe oparte na energooszczędnej i przyszłościowej technologii LED. Zapraszamy do hali nr 1, gdzie znajdować się będzie nasze stoisko nr A21  – informuje Mariusz Gawroński.

(fot. LARS)

Kolejnym ważnym wydarzeniem w dziedzinie technologii oświetleniowej i budownictwa w ogóle, na którym nie zabraknie również oferty firmy LARS, będą międzynarodowe targi Light+Building 2012, które odbędą się w dniach 15-20 kwietnia 2012 we Frankfurcie nad Menem. - Niemieckie targi są największą tego typu imprezą na świecie.

Tegoroczna edycja będzie w całości poświęcona tematyce efektywności energetycznej. Na tym światowym forum innowacji oświetlenia i automatyki budynków, nasze stoisko nr B21 będzie zlokalizowane w hali 4.2. Serdecznie zapraszamy! – dodaje Mariusz Gawroński.

LARS na targach oświetleniowych:

12-14 marca 2012 – XX Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO
w Warszawie – hala nr 1, stoisko A21.

15-20 kwietnia 2012 – Light+Building 2012
we Frankfurcie nad Menem – hala 4.2, stoisko B21.

Podobne artykuły