Artykuł Dodaj artykuł

Laur Klienta - uznanie użytkowników dla elektronarzędzi GRAPHITE

GRAPHITE to polska marka elektronarzędzi i uzupełniających je akcesoriów. Skuteczny system kontroli jakości oraz rozwój oferty sprawiły, że w ostatnich latach dynamicznie rośnie popularność produktów GRAPHITE.

GRAPHITE to polska marka elektronarzędzi i uzupełniających je akcesoriów. Skuteczny system kontroli jakości oraz rozwój oferty sprawiły, że w ostatnich latach dynamicznie rośnie popularność produktów GRAPHITE. Potwierdzeniem jest Laur Klienta 2013 – najnowsze wyróżnienie przyznane marce.

Marka GRAPHITE została wyróżniona w kategorii Odkrycie Roku już po raz drugi. Poprawa jakości produktów, zmiana wizerunku oraz prowadzone działania medialne zostały docenione przez konsumentów i pozwoliły im odkryć markę na nowo.

Podstawę oceny w konkursie Laur Klienta stanowią opinie konsumentów zbierane w wieloetapowym badaniu. Dzięki rozmowom telefonicznym, badaniom ankietowym oraz sondom zamieszczanym na popularnych portalach branżowych i tematycznych wybierane są marki i usługi, które z perspektywy konsumentów są najbardziej innowacyjne i godne polecenia.

W każdej z kategorii Lauru Klienta zbieranych jest minimum 1000 głosów. Ostateczny werdykt zależy od Komisji Weryfikacyjnej, która ocenia także m.in. perspektywę odbioru marki przez rynek i dynamikę wzrostu popularności. Skrupulatna metodologia sprawia, że Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Usług – Laur Konsumen­ta, jest obecnie czołowym projektem promocyjnym w Polsce.

- Podstawą marki GRAPHITE od zawsze była jakość. Wielostopniowy system kontroli jakości oraz konsekwentny rozwój zapewniły stały wzrost niezawodności naszych elektronarzędzi. To również powód, dla jakiego użytkownicy coraz częściej rekomendują je innym. Produkty GRAPHITE od lat budzą zaufanie solidnością wykonania i są polecane – zarówno przez sprzedawców, jak i zadowolonych użytkowników, którzy po nie sięgnęli. Kolejny Laur Klienta w kategorii Odkrycie Roku jest dowodem na to, że polska marka może skutecznie konkurować z zagranicznymi rywalami – mówi Daniel Szafulera, dyrektor marketingu Grupy Topex, właściciela marki.

Produkty GRAPHITE zdobywały już nagrody w konkursach Dobry Wzór (2011) i Produkt Wykonawcy (2012). Za każdym razem konsumenci wysoko oceniali jakość wykonania, ergonomię, funkcjonalny design i łatwość obsługi elektronarzędzi marki. Najnowsze wyróżnienie to kolejna pozytywna ocena realizowanej przez GRAPHITE strategii rozwoju.

Więcej informacji na temat marki GRAPHITE na graphite.pl.

Podobne artykuły