Artykuł Dodaj artykuł

LED Informatico SPECIAL EDITION

Oprawy informacyjne LED do schodów i ciągów komunikacyjnych - świetlny konsjerż W dużych przestrzeniach komercyjnych, często wypełnionych dużą ilością symboli, barwnych reklam i odwiedzających ciężko odnaleźć właściwą drogę. Oprawy LED Informatico projektu Jaco Designe zostały zaprojektowane, by przekazywać pełną informację o obiekcie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Wykonywane w wielu wersjach i wzorach, również na specjalne życzenia klienta, umożliwiają przekazanie niemal każdej informacji.

Oprawy informacyjne LED do schodów i ciągów komunikacyjnych - świetlny konsjerż

W dużych przestrzeniach komercyjnych, często wypełnionych dużą ilością symboli, barwnych reklam i odwiedzających ciężko odnaleźć właściwą drogę. Oprawy LED Informatico projektu Jaco Designe zostały zaprojektowane, by przekazywać pełną informację o obiekcie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Wykonywane w wielu wersjach i wzorach, również na specjalne życzenia klienta, umożliwiają przekazanie niemal każdej informacji.

Oprawa informacyjna
Fot. BRITOP Lighting

Budynki przeznaczone na pobyt wielu osób powinny być od wewnątrz właściwie oznakowane, aby każdy mógł się z łatwością w nich odnaleźć. Czytelna informacja czyni miejsce bardziej przyjaznym i bezpiecznym dla użytkowników. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia LED Informatico, która pozwoli wyróżnić strefy budynku, pomieszczenia i wskazać kierunek poruszania się za pomocą światła. Na oprawach wykonanych z aluminium, stali szlachetnej, chromu i szkła akrylowego widnieją dowolnie dobrane symbole graficzne, np. lampa z logotypem czy nazwą konkretnej firmy może oświetlać schody prowadzące do jej siedziby.

- Informatico - designerskie oprawy pełnią funkcję świetlnego przewodnika w budynkach publicznych i komercyjnych, takich jak hotele, galerie handlowe czy kina. Oprócz szerokich możliwości zastosowania, LED Informatico spełniają kryteria energooszczędności, tak istotne w dzisiejszych czasach – mówi Monika Sopałowicz, Dyrektor Zarządzający w firmie BRITOP Lighting.

Dzięki wbudowaniu minimalizujących pobór energii elektrycznej diod LED, wymagających jedynie 0,6 W przy napięciu 12 V, oprawy mogą być użytkowane całą dobę. Dostępne są w wymiarach: 75 x 75 mm i 100 x 100 mm, jednak istnieje możliwość ich wykonania w innych formatach.

Droga światła

Oprawa informacyjna
Fot. BRITOP Lighting

- Światło to zjawisko, za którym w naturalny sposób podąża ludzki wzrok. Znaki informacyjne, w postaci wysłużonych, plastikowych tablic informacyjno – awaryjnych odchodzą stopniowo w zapomnienie. Ich miejsce zajmują podświetlane oznaczenia w stylowych oprawach, które harmonijnie komponują się z nowoczesną, minimalistyczną architekturą. Oprawy LED Informatico w atrakcyjny sposób wskazują drogę, informują o położeniu w budynku lub ostrzegają. Standardowo dostępne są modele z wzorami WC, wi-fi, zakaz palenia oraz wózek inwalidzki, jednak na życzenie mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb projektowych. Oprawy będą w czytelny sposób przekazywać informacje o numerze piętra, pomieszczenia lub działu, wskazywać drogę do baru, restauracji czy wyjścia. Chłodne światło, otaczające obudowę sprawia, że jest ona jeszcze lepiej dostrzegalna, nawet z dużych odległości i w wielkogabarytowych pomieszczeniach, jak sale kinowe czy koncertowe – mówi Andrzej Markowski, właściciel oświetleniowego sklepu internetowego www.halogen.pl.

Świetlna wizytówka

Oprawa informacyjna
Fot. BRITOP Lighting

Światło pełni wyjątkową rolę w aranżacjach przestrzeni komercyjnych. Nadaje jej otwartego charakteru, a także symbolizuje jasne zasady prowadzenia działalności. Oprawy LED Informatico mogą stanowić atrakcyjny element wizerunkowy danej firmy, nie tylko ze względu na atrakcyjną formę, lecz również możliwość nanoszenia dodatkowych napisów z nazwą hotelu, instytucji, działu, czy nawet imion i nazwisk pracowników. Litery i cyfry mogą uzyskać dowolny rozmiar i kształt, stosownie do charakteru miejsca i życzenia inwestora. Oprawy dostępne są w kolorach aluminium, stal szlachetna i chrom, dlatego doskonale harmonizują z nowoczesnymi aranżacjami i pomagają wyeksponować świetlne symbole. Modele LED Informatico są ponadto bardzo bezpieczne w użytkowaniu - nie nagrzewają się oraz nie wytwarzają promieniowania nadfioletowego UV i podczerwonego IR.

Oprawy LED Informatico są dostępne u najlepszych dystrybutorów i w sklepie internetowym www.halogen.pl

LED Informatico – cena ok. 80,00 zł. brutto / sztuka

Więcej informacji na stronie www.britop.pl

Podobne artykuły