Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

LED Garden Line firmy BRITOP Lighting – LEDowy system oświetlenia ogrodowego

Firma BRITOP Lighting wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennego poszerzyła ofertę oświetleniową o nową serię lamp, tym razem ogrodowych. Nowa LED Garden Line to zestaw pięciu modeli lamp o różnej ilości punktów świetlnych, mocy emitowanego światła, innych źródłach zasilania. LED-owe oświetlenie Garden podświetli elementy architektury ogrodowej, ozdobną roślinność, pozwoli wykreować nastrój wieczornych spotkań oraz ułatwi wykonywanie prac w przyogrodowych altanach, garażu czy szklarni.

Firma BRITOP Lighting wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennego poszerzyła ofertę oświetleniową o nową serię lamp, tym razem ogrodowych. Nowa LED Garden Line to zestaw pięciu modeli lamp o różnej ilości punktów świetlnych, mocy emitowanego światła, innych źródłach zasilania. LED-owe oświetlenie Garden podświetli elementy architektury ogrodowej, ozdobną roślinność, pozwoli wykreować nastrój wieczornych spotkań oraz ułatwi wykonywanie prac w przyogrodowych altanach, garażu czy szklarni.

Reflektor z kolekcji lamp ogrodowych LED Garden Line
Fot. BRITOP Lighting

BRITOP Lighting oferuje wieloelementową linię nowoczesnego oświetlenia, podkreślającego tereny zielone  – LED Garden Line. Za sprawą oświetlenia LED Garden Line posiadacze i entuzjaści ogrodów mogą zachwycać się nimi również wieczorami.  Nowa kolekcja to zestaw pięciu modeli: jedno- dwu- lub trójelementowych lamp i reflektora, które podświetlą zielone strefy pracy i wypoczynku. Seria lamp odznacza się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, stopniem szczelności na poziomie IP 44 oraz źródłem światła LED. W ramach linii, propozycją wartą szczególnej uwagi jest Solar. Lampa niewymagająca instalacji elektrycznej, świecąca energią pozyskaną z odnawialnych źródeł – promieniowania słonecznego.

– Przy projektowaniu linii LED Garden postawiliśmy na różnorodność form i zastosowań lamp.  Jednoelementowe lampy podświetlą drobne rośliny. Lampy o większej liczbie punktów świetlnych wyeksponują rozłożyste krzewy. Reflektory natomiast, o większej mocy światła doświetlą drzewa, trawniki i żywopłoty. Lampa Solar, to propozycja dedykowana osobom proekologicznym. Dla tradycjonalistów w ofercie mamy również lampy zasilane napięciem elektrycznym. Dodatkowo LED Garden z BRITOP Lighting jest tak proste w montażu, że nie wymaga pomocy elektryka. Oświetleniem LED Garden można również doświetlić inne powierzchnie robocze. Trzonek-gwóźdź lamp Garden pozwala na zamontowanie ich w ścianach regipsowych lub styropianowych np. garaży. Co więcej zaletą systemu oświetleniowego są zestawy kolorowych filtrów w niektórych modelach, które zabarwią strumień światła zgodnie z życzeniem użytkowników – mówi Monika Sopałowicz, z BRITOP Lighting.

Solar z linii lamp LED Garden
Fot. BRITOP Lighting

Lampa Solar –  ekoświatło w ogrodzie

Ogrody wiejskie, angielskie, japońskie, te z oczkami wodnymi i werandami, parasolami i huśtawkami wszystkie te miejsca można doświetlić systemem lamp LED Garden Line firmy BRITOP Lighting. Dzięki nowoczesnej technice LED szybko uatrakcyjnimy ogród oryginalną grą świateł. Zaaranżowane ogrody z sadzawkami, pojedyncze krzewy i rozłożyste świerki rozjaśnimy za pomocą ekologicznej lampy solarnej. Solary LED Garden o wymiarach 196x82 mm, wyposażone w ogniwa fotowoltaiczne, świecą nie pobierając prądu elektrycznego - źródłem mocy jest nagromadzona w ciągu dnia energia słoneczna. Autonomiczność lampy i łatwość jej montażu – wbicie elementu instalacyjnego w ziemię lub umocowanie lampy na podstawie-stojaku, to niewątpliwie główne zalety ekologicznego oświetlenia. Solar LED Garden tuż po zainstalowaniu gotowy jest do natychmiastowego użycia. Dodatkowo regulacja oprawy trzech lamp pozwala dowolnie sterować źródłem światła. Kierować je w najodpowiedniejsze, naszym zdaniem miejsce.

LED Garden Line
Fot. BRITOP Lighting

Stwórz własne efekty świetlne

W komponowaniu oświetlenia ogrodowego nie obowiązują nas sztywne zasady. Nieskrępowani schematami za pomocą pięciu modeli lamp ogrodowych możemy tworzyć dowolne konfiguracje systemu oświetlającego ogród. Oprawy nowoczesnych lamp LED Garden Line firmy BRITOP Lighting są proste i oszczędne w formie, nie przytłaczają wzornictwem, nie rywalizując tym samym z pięknem przyrody. Oprawy  są uszczelnione (IP 44), posiadają zwiększoną odporność na działanie kurzu, pyłu i wilgoci. Wybierając lampy pojedyncze lub  trzyczęściowe ( 3x 6 LED, o łącznej mocy 2,0 W ) albo podwójne z żarówką LED ( 2,3W ), wyposażone w trzonek GU10 oszczędzamy energię i jednocześnie chronimy środowisko. W porównaniu z tradycyjnym oświetleniem na efekty świetlne systemu LED naszych ogrodów zużyjemy do 80% mniej energii. Chcąc oświetlić żywopłoty i trawniki warto zainstalować lampy-reflektory, wyposażone w dwie żarówki LED z trzonkiem GU10. Reflektory symetrycznie rozmieszczone wzdłuż ścieżek ogrodowych, przy klombach w pobliżu wejść do domu ułatwią poruszanie się o zmierzchu.

Lampa LED Garden  Solar – cena od 220,00 zł brutto/sztuka
Lampa LED Garden pojedyncza – cena od 110,00 zł brutto/sztuka
Lampa LED Garden podwójna – cena od 210,00 zł brutto/sztuka
Lampa LED Garden potrójna – cena od 210,00 zł brutto/sztuka
Lampa LED Garden reflektor – cena od 190,00 zł brutto/sztuka

Produkty dostępne: u najlepszych dystrybutorów oraz na www.luxmarket.pl i w sieci OBI na terenie całego kraju.

Podobne artykuły