Artykuł Dodaj artykuł

PRO-SERVICE Sp. z o.o. - Wdrożenia i nagrody w 2022

Niespokojny 2022 rok przyniósł nam kilka wdrożeń oraz kolejne nagrody na międzynarodowych targach wynalazków i innowacji.

PRO-SERVICE Sp. z o.o. logo

Niespokojny 2022 rok przyniósł nam kilka wdrożeń oraz kolejne nagrody na międzynarodowych targach wynalazków i innowacji.

Na targach Euro Invent w Rumunii złoty medal otrzymał nasz nowy produkt MAG – Kolumna Sygnalizacji Detekcji Gazów tj. wielogazowy mobilny system detekcji gazów do ochrony załogi na budowach tuneli, przekopów itp…

Drugim złoty medalem uhonorowano, kolejny raz, nasze Wielogazowe stacjonarne systemy detekcji CO/LPG…NO2 do garaży, parkingów zamkniętych oraz wielu innych obiektów.

Koniec roku to złoty medal na prestiżowych targach w Paryżu Prix Eiffel International Invention Contest, także za tą powszechną w Polsce i eksportowaną do kilku krajów grupę produktową.

Całość naszych innowacyjnych dokonań doceniło jury IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości wręczając nam Polską Nagrodę Innowacyjności 2022.

Dziękujemy.


W grudniu b.r. rozpoczęliśmy promowanie nowego samodzielnego detektora eurOtox i 2P do pomiaru poziomu tlenu (O2) oraz drugiego gazu cięższego od powietrza w wersji dwugazowej.

Urządzenie przeznaczono do laboratoriów naukowych i komercyjnych jak i do innych miejsc zagrożonych ubytkiem/nadmiarem tlenu czy występowaniem CO2, N oraz gazów toksycznych czy palnych.

Artykuł został dodany przez firmę

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.

P.W. Pro-Service Sp. z o.o. założona została w 1991 r. Od 1992 roku zajmuje się detekcją gazów: początkowo jako firma instalacyjna (ponad 2000 systemów), a od 10 lat jako producent.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.