Artykuł Dodaj artykuł

Panasonic zaprasza na webinar pt.: Pompa ciepła na fundamencie, na ścianie czy może na dachu?

Wydarzenie online rozpocznie się już w najbliższą środę, 26 października br., o godz. 10:00.

Panasonic zaprasza na webinar pt.: Pompa ciepła na fundamencie, na ścianie czy może na dachu?

Wydarzenie online rozpocznie się już w najbliższą środę, 26 października br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

Wybór miejsca montażu to jedna z kluczowych kwestii podczas projektowania instalacji grzewczej opartej o pompę ciepła. Kwestie takie jak długość instalacji, hałas generowany przez urządzenie, czy brak odpowiedniego miejsca zmuszają instalatorów do sięgania po nieoczywiste rozwiązania.

Panasonic zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Webinarowa Środa, prowadzone przez naszego eksperta Stanisława Glodnego, Area Sales Managera A2W.

Uczestnictwo w webinarze to inwestycja w swoją wiedzę – w przyszłości pomoże ona w pracy z trudnymi przypadkami. Niemożliwe stanie się możliwym!

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.