Artykuł Dodaj artykuł

Rozeta sufitowa - nowy charakter wnętrza

Sztukateria styropianowa jest łatwym, tanim i szybkim sposobem na zmianę wystroju wnętrz. Montaż sztukaterii nadaje niepowtarzalny charakter wnętrza, odmienia jego postrzeganie i sprawia, że dobrze czujemy się w takich pomieszczeniach. Rozety sufitowe są doskonałym uzupełnieniem oświetlenia w postaci wiszących lamp.

» Zobacz w sklepie

 

Rozeta sufitowa DECORTENA 50cmRozeta sufitowa DECORTENA 50cm
Sztukateria styropianowa jest łatwym, tanim i szybkim sposobem na zmianę wystroju wnętrz. Montaż sztukaterii nadaje niepowtarzalny charakter wnętrza, odmienia jego postrzeganie i sprawia, że dobrze czujemy się w takich pomieszczeniach. Rozety sufitowe są doskonałym uzupełnieniem oświetlenia w postaci wiszących lamp. W zależności od końcowego efektu jaki chcemy uzyskać w pomieszczeniu stosujemy wykończenia w stylu klasycznym czy nowoczesnym, prezentowana rozeta należy do tej drugiej kategorii.

 

Rozeta styropianowa DECORTENA w salonie

Rozeta styropianowa DECORTENA w salonie zbliżenie

Rozeta  styropianowa może być stosowana na suficie lub w formie ściennego elementu dekoracyjnego. Przedstawiona na zdjęciu rozeta ma średnicę 50cm, wykonana jest z twardego i wytrzymałego białego styropianu. Rozety montowane są do sufitu/ściany za pomocą kleju do styropianu , który można nabyć w każdym markecie budowlanym. Klej nakłada się bezpośrednio na tylną część rozety i przykleja do sufitu/ściany.

Rozetę można malować farami akrylowymi do wnętrz, dzięki czemu nie ograniczamy się wyłącznie do bieli.

Parametry techniczne:

  • Średnica: 50 cm
  • Wysokość: 3,4 cm
  • Waga: 0,2 kg
  • Gęstość materiałowa: 40 kg/ m3 +/- 5% (twardość styropianu zbliżona do listew , rozet sufitowych)

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie DECORTENA.

 

 

» Zobacz w sklepie

 

 

Podobne artykuły