Artykuł Dodaj artykuł

Zmiana terminu Forum Techniki Świetlnej LUMENtech

W ciągu ostatnich tygodni doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie czerwonej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Forum Techniki Świetlnej LUMENtech na listopad 2021 roku.

W ciągu ostatnich tygodni doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie czerwonej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Forum Techniki Świetlnej LUMENtech na listopad 2021 roku.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie wydarzeń z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby Forum w nowym terminie zostało zorganizowane profesjonalnie i spełniło oczekiwania wszystkich uczestników.

Dalsze informacje na temat wydarzenia będziemy Państwu przekazywać na bieżąco.

Zaplanowane na przyszły rok Forum również zostanie zorganizowane przy współpracy naszego Partnera jakim jest Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego "Pol-lighting".

Podczas Forum:

  • prezentacje wiodących producentów źródeł światła, będących liderami na rynku oświetleniowym w Polsce i nie tylko
  • bezpośrednie spotkania z dotychczasowymi i nowymi klientami w bezpiecznych warunkach
  • liczne wykłady z udziałem znakomitych ekspertów
  • szkolenia branżowe
  • możliwość porozmawiania z fachowcami
  • najnowsze produkty i technologiczne rozwiązania prezentowane na stoiskach Wystawców.

LUMENtech współtworzą znakomici specjaliści, dzięki którym wydarzenie będzie zorganizowane na wysokim poziomie.

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły