Artykuł Dodaj artykuł

Biurowa ekspansja Xella pod skrzydłami Knight Frank

Xella Polska, producent nowoczesnych materiałów budowlanych, przedłużyła umowę najmu, jednocześnie dobierając 200 m kw. do aktualnie wynajmowanych 1200 m kw. powierzchni w warszawskim biurowcu GreenWings Offices.

Xella Polska, producent nowoczesnych materiałów budowlanych, przedłużyła umowę najmu, jednocześnie dobierając 200 m kw. do aktualnie wynajmowanych 1200 m kw. powierzchni w warszawskim biurowcu GreenWings Offices. 

GreenWings OfficesGreenWings Offices

W procesie renegocjacji i dalszej ekspansji najemcy doradzali eksperci z firmy doradczej Knight Frank. OKRE, właściciela budynku, reprezentowała agencja Corees Polska.

„Cieszymy się, że Xella Polska skorzystała z usług naszego doradztwa przy przedłużeniu umowy najmu, jak również dobraniu dodatkowej powierzchni biurowej. Ufam, że wynegocjowane warunki pozwolą firmie lepiej przejść przez nadchodzące zmiany gospodarcze. Mamy nadzieję, że obiekt GreenWings Office kolejny rok będzie tworzył doskonałe środowisko pracy dla pracowników naszego klienta – mówi Jakub Denus, Leasing Manager, Knight Frank.

„Doceniamy biurowiec GreenWings Offices za wiele oryginalnych i proekologicznych rozwiązań. Zależało nam na kontynuacji najmu w tym budynku, a proces negocjacji i zaangażowanie doradców Knight Frank charakteryzowały się wysoką skutecznością warunków, które zapewniły wygenerowanie znacznych oszczędności” – dodaje Marzena Zakrzewska, Członek Zarządu Xella Polska.

„W imieniu GreenWings Offices chciałabym dodać, że prowadzenie rozmów związanych z ekspansją najemcy to wyraz uznania dla wynajmującego. Dlatego cieszymy się, że Xella pozostanie w portfolio naszych najemców na dłużej” – zaznacza Monika Rogucka, Leasing Director Corees Polska.

Xella Polska to jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Specjalizuje się w energooszczędnych rozwiązaniach w budownictwie dla domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych. 

Artykuł został dodany przez firmę

Xella Polska Sp. z o.o.

Xella Polska Sp. z o.o. oferuje polskim klientom szeroką gamę produktów niezbędnych do systemu białego budowania. Produkuje materiały ścienne dla budownictwa ogólnego, w szczególności koncentrując się na budownictwie mieszkaniowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły