Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Wsparcie jest najważniejsze!

Rok 2020 zaskoczył cały świat. Mierzymy się aktualnie z pandemią koronawirusa, która paraliżuje gospodarkę oraz wystawia na próbę służbę zdrowia. Firma Blachy Pruszyński jednoczy się z Centrum Zdrowia Dziecka w tej nierównej walce. Na rzecz szpitala przekazane zostały środki ochrony indywidualnej. Były to m.in. elementy odzieży takie jak fartuchy i przyłbice.

Wsparcie jest najważniejsze!

Rok 2020 zaskoczył cały świat. Mierzymy się aktualnie z pandemią koronawirusa, która paraliżuje gospodarkę oraz wystawia na próbę służbę zdrowia.  Firma Blachy Pruszyński jednoczy się z Centrum Zdrowia Dziecka w tej nierównej walce. Na rzecz szpitala przekazane zostały środki ochrony indywidualnej. Były to m.in. elementy odzieży takie jak fartuchy i przyłbice.

W okresie epidemii wszyscy staramy się funkcjonować normalnie. Licząc na szybkie unormowanie sytuacji, powinniśmy  wspomóc tych najbardziej potrzebujących. Poza działalnością charytatywną firma Blachy Pruszyński stara się dbać o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów, dlatego ograniczyliśmy liczbę spotkań do minimum. We wszystkich placówkach zastosowane zostały ekrany z plexi, pracownicy zostali wyposażeni w przyłbice i środki do dezynfekcji powierzchni płaskich oraz rąk.  

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły