Artykuł Dodaj artykuł

Targi Bud-Gryf & Home – NOWY TERMIN

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i odwiedzających, tegoroczna edycja targów Bud-Gryf & Home została przeniesiona. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 r. Nowym miejscem targów będzie przestronna i funkcjonalna hala Event Marina wraz ze specjalnie dobudowaną drugą halą targową oraz dużym zewnętrznym terenem wystawienniczym. Odwiedzający mogą liczyć na przestronny parking i ustawione na trasie drogowskazy, które ułatwią dojazd.

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i odwiedzających, tegoroczna edycja targów Bud-Gryf & Home została przeniesiona. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 r. Nowym miejscem  targów będzie przestronna i funkcjonalna hala Event Marina wraz ze specjalnie dobudowaną drugą halą targową oraz dużym zewnętrznym terenem wystawienniczym. Odwiedzający mogą liczyć na przestronny parking i ustawione na trasie drogowskazy, które ułatwią dojazd. 

Przygotowany program nie ulega zmianie. Podczas targów odbędzie się giełda kooperacyjna, która jest szansą na nawiązanie kontaktów biznesowych. Tradycyjnie nie zabraknie też konferencji poświęconej odnawialnym źródłom energii. Gościem specjalnym targów będzie Wiesław Skiba - majsterkowicz, fachowiec, „złota rączka” – w branży budowlanej od ponad dwudziestu lat. Zasłynął m.in. jako kierownik budowy w programie telewizyjnym „Dom Marzeń”, czy  autor poradników dotyczących majsterkowania w „Dzień dobry TVN”. Podczas targów odbędą się też m.in. warsztaty dla kobiet z praktycznymi poradami, które na pewno przydadzą się przy remoncie.

 

Artykuł został dodany przez firmę

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o.

Jesteśmy specjalistami od organizacji targów, konferencji oraz imprez firmowych w Szczecinie i na całym Pomorzu Zachodnim.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły