Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Bondex Smart Paint z tytułem Zdrowej Marki Roku 2019

Wieloletnie wysiłki wszystkich osób współtworzących markę Bondex i konsekwencja w dążeniu do nieustannego doskonalenia procesów produkcyjnych zostały nagrodzone tytułem Zdrowej Marki Roku 2019 dla plamoodpornej farby Bondex Smart Paint.

Wieloletnie wysiłki wszystkich osób współtworzących markę Bondex i konsekwencja w dążeniu do nieustannego doskonalenia procesów produkcyjnych zostały nagrodzone tytułem Zdrowej Marki Roku 2019 dla plamoodpornej farby Bondex Smart Paint. 

Bondex Smart Paint z tytułem Zdrowej Marki Roku 2019fot. Bondex Zdrowa Marka Roku

Bondex nieustannie dąży do podnoszenia standardów oraz wprowadza nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Misją marki jest kreowanie zdrowej i bezpiecznej przestrzeni do życia na co dzień. Dzięki temu jej produkty doskonale wpisują się w trend zdrowego stylu życia, który sukcesywnie zdobywa kolejne rzesze zwolenników.

– Hybrydowa farba plamoodporna do wnętrz Smart Paint marki Bondex kierowana jest do konsumentów XXI wieku, czyli osób nowoczesnych, świadomych, prowadzący zdrowy styl życia i dbających o zdrowie, szukający najwyższej jakości, sprawdzonych, zdrowych i bezpiecznych rozwiązań dla siebie i najbliższych. Otrzymywanie tego rodzaju wyróżnień motywuje nas do dalszej wytężonej pracy. W kolejnych latach chcemy jeszcze lepiej identyfikować potrzeby użytkowników i spełniać ich wygórowane oczekiwania oraz stale podwyższać standardy jakości oferowanych rozwiązań – mówi Aneta Jarosz-Pałach, Category & Brand Marketing Manager Bondex.

Wyróżniona w projekcie farba Bondex Smart Paint została opracowana z niezwykłą starannością z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Dzięki wykorzystaniu inteligentnej technologii powstały najwyższej jakości emulsje i emalie o ponadprzeciętnych właściwościach użytkowych, bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Zdrowa Marka Roku to ogólnopolski projekt, w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Tytułem Zdrowa Marka Roku mogą pochwalić się firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Bondex to duńska marka wysokiej jakości środków do ochrony, pielęgnacji i dekoracji drewna oraz farb wewnętrznych na różne powierzchnie – ściany, sufity czy metale. Historia skandynawskiego brandu sięga lat 30. XX wieku. Od tamtej pory profesjonaliści i entuzjaści DIY na całym świecie polegają na doświadczeniu ekspertów Bondex. Marka ceniona jest w wielu krajach Europy za tworzone ze szczególną starannością produkty nowej generacji, powstałe z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwu ludzi oraz kondycji środowiska naturalnego. Bondex należy do portfela marek PPG Deco, światowego lidera w produkcji farb i lakierów.

 

Podobne artykuły