Artykuł Dodaj artykuł

Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r.

Za nami 4 dni Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Do firmy powróciliśmy ze Złotym Medalem oraz statuetką Acantus Aureus. Debiut naszej nowej powłoki hybrydowej PURMAX spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientów, ale nie tylko ona cieszyła się zainteresowaniem. Uwagę przyciągają również wyroby przeznaczone do projektów inwestycyjnych.

Za nami 4 dni Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Do firmy powróciliśmy ze Złotym Medalem oraz statuetką Acantus Aureus.

Debiut naszej nowej powłoki hybrydowej PURMAX spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientów, ale nie tylko ona cieszyła się zainteresowaniem. Uwagę przyciągają również wyroby przeznaczone do projektów inwestycyjnych.

Doskonałym przykładem są płyty warstwowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej PIRTECH, które są dostępne w różnych grubościach i przetłoczeniach oraz znajdują zastosowanie na dachu, jak również jako element konstrukcji.

Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r

 

Poza naszymi wyrobami, można było u nas zobaczyć się z zawodnikami MMA i boksu – Mariuszem Pudzianowskim, Krzysztofem Głowackim i Damianem Janikowskim. Rozdawane były kalendarze z ich podobiznami na których nasi ambasadorowie złożyli podpisy. Była to też doskonała okazja do zdjęcia z wybranym idolem.

Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r
Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r

 

Blachy Pruszyński prezentowało się na dwóch stoiskach. To większe było przeznaczone przede wszystkim do spotkań biznesowych, a drugie w postaci naczepy z naszego Mobilnego Centrum Szkoleniowego miało na celu prezentację firmy od strony technicznej. Właśnie na tym stoisku, można było porozmawiać z dekarzami, którzy przedstawiali jak w praktyce sprawdzają się nasze blachodachówki. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję na kolejne spotkania!

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły