Artykuł Dodaj artykuł

Światło idealnie skomponowane – oprawy ledowe BRITOP Lighting

Współczesne architektoniczne trendy w urządzaniu mieszkań i domów oparte są na odważnych zestawieniach kolorów, łączeniu różnorodnych faktur i materiałów. Ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło.

Współczesne architektoniczne trendy w urządzaniu mieszkań i domów oparte są na odważnych zestawieniach kolorów, łączeniu różnorodnych faktur i materiałów.

Ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło. Ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie punktowo rozmieszczonych opraw ledowych, które nie tylko wpiszą się w wystrój pomieszczeń, ale także stworzą w nich świetlną dekorację.

kuchnia_aranz_britop_lighting_m.3657.251110.jpg
Oprawy z kolekcji STEPS i
CRISTAL doskonale
skomponują się w nowoczesnej
kuchni Fot. BRITOP Lighting

Odpowiednio rozplanowane oświetlenie wpływa na wygląd pomieszczeń, panujący w nich klimat i tworzy wrażenie przestronności lub przytulności. Dopełnieniem prawidłowo rozmieszczonego światła górnego oraz kinkietów, montowanych na bocznych ścianach, może być funkcjonalne oraz estetyczne oświetlenie ledowe.

W ofercie firmy BRITOP Lighting znajdziemy trzy serie opraw, które możemy skomponować ze sobą w jednym pomieszczeniu. Zaprojektowane przez Jaco Designe kolekcje – STEPS, CRISTAL i LIVE – charakteryzują się modernistycznym wyglądem, dzięki czemu będą idealnym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji wnętrz. Ich metaliczny odcień i geometryczne kształty stworzą harmonijną kompozycję, a emanujące z opraw światło wprowadzi wyjątkową atmosferę.

Trzy kolekcje – nieskończone możliwości

oprawa_step_cube_britop_lighting_m.3658.251110.jpg
Oprawa Cube z kolekcji STEPS
Fot. BRITOP Lighting

Odpowiednie oświetlenie dobieramy kierując się przede wszystkim funkcją, jaką pełni dane pomieszczenie. Kuchnia i salon powinny być jasne, ponieważ spędzamy w nich najwięcej czasu oraz wykonujemy czynności, przy których niezbędne jest właściwe światło.

Dopełnieniem kuchennego oświetlenia będą oprawy ledowe montowane na cokołach szafek kuchennych, np. model Cube z kolekcji STEPS by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting.

Wyznaczą one nie tylko szlak komunikacyjny we wnętrzu, ale także będą efektownie podświetlały meble. Ciekawym uzupełnieniem takiej aranżacji są oprawy ledowe zastosowane jako światło miejscowe. W takiej roli doskonale sprawdzą się modele z kolekcji CRISTAL by Jaco Designe zamontowane nad blatem kuchennym. Dzięki temu ułatwią one prowadzenie prac bez potrzeby używania oświetlenia górnego. Ponadto oryginalny design opraw i strumień światła, jakim emanują stworzy niebanalną dekorację.

oprawa_cristal_britop_lighting_m.3659.251110.jpg
Oprawa CRISTAL 3
Fot. BRITOP Lighting
 
oprawa.live.3660.2511190.jpg
Oprawa LIVE aluminium
Fot. BRITOP Lighting

Oprawy BRITOP Lighting dostępne są w symetrycznych kształtach i świecą w różnorodny sposób – z góry, z dołu lub światłem rozproszonym. Zastosowane w jednym pomieszczeniu stworzą spójną świetlną aranżację. Skomponowane ze sobą oprawy z kolekcji LIVE i CRISTAL by Jaco Designe doskonale wpiszą się w wystrój nowoczesnego salonu.

Zimne światło podkreśli wnętrze, wyeksponuje elementy wyposażenia oraz wprowadzi niepowtarzalny klimat. Modele LIVE dyskretnie podświetlą ściany lub ścianki działowe wydobywając ich kolor i fakturę. Świetlną dekorację na ścianach uzyskamy dzięki kolekcji CRISTAL, która blaskiem kryształu nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Ponadto oświetlenie ledowe znajdzie zastosowanie jako system orientacyjny na schodach. Oprawy LIVE idealnie oświetlą stopnie na dole lub z góry, natomiast mleczna poświata, którą emanuje model Milky z serii STEPS podświetli poszczególne podstopnie. Oprawy z kolekcji doskonale sprawdzą się także na przedpokoju. Dzięki temu bezpiecznie przejdziemy nocą do kuchni lub łazienki bez niepokojenia domowników światłem ogólnym.

Modernistyczny design modeli z oferty firmy BRITOP Lighting pozwoli na zestawienie lampek z różnych kolekcji w jednym pomieszczeniu. Dzięki różnym rodzajom światła, jakim emanują poszczególne oprawy osiągniemy wyjątkowy efekt subtelnej poświaty w całym wnętrzu.

Oprawa CRISTAL by Jaco Designe – cena od 88 zł brutto/sztuka
Oprawa LIVE by Jaco Designe – cena od 85,00 zł brutto/sztuka
Oprawa STEP by Jaco Designe – cena od 39,00 zł brutto/sztuka

Podobne artykuły