Artykuł Dodaj artykuł

YAWAL nagradzany w programie IRBS 2019

Z określeniami innowacja czy innowacje kojarzymy działania podejmowane w kierunku wdrożenia zmian prowadzących do wzrostu nowoczesności i konkurencyjności firmy, a więc w efekcie do podniesienia jej wartości.

Logo YAWAL

Z określeniami innowacja czy innowacje kojarzymy działania podejmowane w kierunku wdrożenia zmian prowadzących do wzrostu nowoczesności i konkurencyjności firmy, a więc w efekcie do podniesienia jej wartości. Dla współczesnej firmy innowacje to wprowadzanie nowych produktów, wdrażanie nowych technologii, zmiany infrastruktury produkcyjnej i dystrybucyjnej,  działania zmierzające do lepszego wykorzystania wiedzy i umiejętności pracowników.

YAWAL nagradzany w programie IRBS 2019

W dniach 21-22 lutego w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie odbył się 24 Konwent Stolarki VIP. W jednym miejscu blisko 140 uczestników miało niecodzienną okazję poznać laureatów IV edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019.

Mamy ogromną przyjemność poinformowania, że trzy nasze systemy zostały laureatami tego programu. Tytuł Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki 2019 otrzymały:

  • system DP 180 – nowa wersja z rozwiązaniem futryny dwu i trzyjezdniowej,
  • system TM82W HI – unikalne rozwiązanie witryn szklonych od zewnątrz,
  • system FA50N RW – nowe okno dachowe o najwyższych parametrach użytkowych.

Artykuł został dodany przez firmę

YAWAL S.A.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Nasze systemy przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły