Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Targi Obróbki Drewna LUBDREW

W dniach 22-24 marca 2019 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się IX edycja Targów Obróbki Drewna LUBDREW.  

LUBDREW - Targi Lublin

W dniach 22-24 marca 2019 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się IX edycja Targów Obróbki Drewna LUBDREW.

Targi LUBDREW to jedyne we wschodniej Polsce specjalistyczne wydarzenie kierowane do wszystkich przedstawicieli branży drzewnej, szczególnie przeznaczone dla właścicieli i pracowników zakładów stolarskich i parkieciarskich, tartaków, składów drewna,  zakładów oraz wszystkich podmiotów zajmujących się obróbką drewna, a także dla producentów mebli, drewnianych domów, a nawet trumien.

Cieszące się rosnącą popularnością wśród zwiedzających Targi Obróbki Drewna, z roku na rok gromadzą nowych wystawców. Szeroki zakres tematyczny tego wydarzenia pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, oprogramowanie, narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Podczas Targów LUBDREW 2019 zostanie przeprowadzone szkolenie pn. „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji”. Tematem wiodącym tegorocznej edycji wydarzenia będą nowoczesne technologie w branży drzewnej oraz trendy w meblarstwie.

Targi to nie tylko świetna okazja do zapoznania się z nowościami w branży, ale także szansa na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy. Targi LUBDREW to również idealne miejsce do spotkań i wymiany doświadczeń oraz informacji dla właścicieli i pracowników zarówno małych zakładów, jak i dużych przedsiębiorstw specjalizujących się w obróbce drewna, czy też produkcji mebli. Trwające 3 dni spotkanie stanowi doskonałą możliwość do nawiązania kontaktów biznesowych. Targi, co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy.

Wstęp na targi dla osób z branży jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów podczas wydarzenia.

W tym roku po raz kolejny Targi LUBDREW odbędą się wspólnie z Targami LUBDOM – BUDOWNICTWO, ARCHITEKTURA, ARANŻACJE, OGRÓD. Zakres tematyczny LUBDOMU obejmuje m.in.: elementy konstrukcyjne, dachy, materiały podłogowe, instalacje, materiały i chemię budowlaną, stolarkę otworową, dekoracje, oświetlenie, rośliny i wiele innych.

Połączenie tych dwóch imprez pozwala na przedstawienie naprawdę szerokiej oferty, a przenikanie się branży drzewnej i budowlanej pozwoli szerzej skorzystać z możliwości, jakie dają targi w relacjach B2B. 

22-24 marca 2019

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin,
Szczegóły: www.lubdrew.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Lublin S.A.

Targi Lublin S.A. są jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły