Artykuł Dodaj artykuł

Ceramika Tubądzin finalistą konkursu Dobry Wzór 2018

Kolekcja wielkoformatowych płyt ceramicznych Pietrasanta od Ceramiki Tubądzin została zakwalifikowana do finału konkursu Dobry Wzór 2018.

Kolekcja wielkoformatowych płyt ceramicznych Pietrasanta od Ceramiki Tubądzin została zakwalifikowana do finału konkursu Dobry Wzór 2018. Zwycięzca zostanie wyłoniony podczas uroczystej gali, która odbędzie się 25 października 2018 w Warszawie w siedzibie organizatora konkursu - Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Ceramika Tubądzin finalistą konkursu Dobry Wzór 2018Ciesząca się dwudziestopięcioletnią tradycją nagroda Dobry Wzór to pierwsze w Polsce wyróżnienie przyznawane produktom, cechującym się nadzwyczajną estetyką. Do tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu zgłoszono w sumie 192 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach. Były oceniane według kryteriów: cech wizualnych oraz ekonomicznych oraz wartości wyróżniających. Aby przejść do dalszego etapu, produkt musiał otrzymać pozytywną ocenę Ekspertów w każdym z kryteriów. Wyróżnione kolekcje zostaną zaprezentowane na wystawie Dobry Wzór, która oceniana jest przez ekspertów i projektantów jako najlepszy wernisaż, poświęcony designowi w Polsce.

Ceramika Tubądzin finalistą konkursu Dobry Wzór 2018

Ceramika Tubądzin to pierwszy polski producent, który wprowadził na rynek wielkoformatowe gresy, sięgające swym rozmiarem 240x120 cm. Kolekcja Pietrasanta inspirowana jest klasyczną elegancją marmuru karraryjskiego. Płyty dostępne są w wielu formatach oraz wersji polerowanej i matowej.

Ceramika Tubądzin od ponad trzech dekad tworzy płytki, które łączą najświeższe trendy w designie z walorami użytkowymi. Docenienie wielkoformatowej kolekcji Pietrasanta przez kapitułę konkursu Dobry Wzór 2018 świadczy o tym, że płyty Tubądzina stanowią punkt odniesienia w kategoriach designu i tworzenia wyjątkowych przestrzeni.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły