Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2018

Znamy wyniki XIV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. 

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2018, braas logo,

Znamy wyniki XIV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest markom cieszącym się największym uznaniem wykonawców. Marka Braas już trzeci rok z rzędu została laureatem w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2018.

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2018
 
 

Ranking Budowlana Marka Roku jest opracowywany na podstawie ogólnopolskiego badania realizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Jego wyniki są szczególnie znaczące, ponieważ o przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki. Warto podkreślić, że podczas wyboru marek uczestnicy badania nie kierują się wcześniej przygotowaną listą kandydatów, lecz samodzielnie wybierają producentów, z których asortymentu korzystali najczęściej w danym roku. Ranking jest więc wiarygodnym źródłem informacji na temat jakości produktów i działań wizerunkowych firm. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Dzięki takim wyróżnieniom czujemy, że objęta przez nas strategia to dobry kierunek. Jednocześnie jest to również dla nas ogromna motywacja, by dalej analizować działania i potrzeby rynku. To daje nam biznesową pewność, że trzymamy najwyższy poziom i spełniamy oczekiwania naszych klientów – mówi Grzegorz Barycki Prezes firmy Monier Braas w Polsce.

Wyróżnienie dla marki Braas w tak prestiżowym rankingu świadczy o tym, że w oczach wykonawców jest ona liderem na rynku pokryć dachowych.

Marka Braas rozpoznawalna jest przede wszystkim dzięki zaawansowanym technologicznie dachówkom betonowym i ceramicznym oraz wysokiej jakości akcesoriom dachowym. Warto zaznaczyć, że od niedawna w ofercie firmy można znaleźć również blachodachówki panelowe. 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora: www.rankingmarekbudowlanych.pl

Podobne artykuły