Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Systemy rynnowe GAMRAT SA – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom

Systemy rynnowe są jednym z najbardziej eksploatowanych elementów budynku. Ich zadaniem jest nie tylko efektywne odprowadzenie wody deszczowej z połaci dachu, ale także ochrona elewacji przed zalaniem i zawilgoceniem.

Logo GAMRAT

Systemy rynnowe są jednym z najbardziej eksploatowanych elementów budynku. Ich zadaniem jest nie tylko efektywne odprowadzenie wody deszczowej z połaci dachu, ale także ochrona elewacji przed zalaniem i zawilgoceniem.

W asortymencie firmy GAMRAT SA - wiodącego producenta systemów rynnowych, znajdziemy szeroką gamę orynnowania, które efektywnie odprowadzi wodę opadową z każdego dachu i idealnie sprawdzi się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych.

W ofercie firmy prym wiodą tworzywowe systemy rynnowe  Gamrat z PVC, Gamrat Magnat oraz wprowadzone do oferty handlowej w sierpniu 2014r. stalowe systemy rynnowe StalGam, uhonorowane godłem Produkt Roku 2014.

System rynnowy StalGam GAMRAT

System rynnowy StalGam -  trafny wybór na długie lata

Stalowy system rynnowy StalGam to system pełen innowacyjnych rozwiązań, wykonany z najwyższej jakości szwedzkiej stali. Wysoką trwałość blach zapewnia 8 warstw ochronnych, które gwarantują doskonałe zabezpieczenie przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych i wielokrotnie wydłużają czas eksploatacji systemu. Wysoką wydajność systemu gwarantuje najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na obecnym rynku. Elementy stalowego systemu zostały tak zaprojektowane, że montaż instalacji rynnowej jest szybki i łatwy do wykonania – ekonomiczny dla inwestora i efektywny dla wykonawcy. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, który nie wymaga lutowania, co znacznie przyśpiesza i ułatwia sam proces montażu. Estetykę montowanego orynnowania zapewnia sposób pakowania – rynny i rury spustowe pakowane są pojedynczo w foliowe rękawy, co zabezpiecza je przed ewentualnym zarysowaniem tak w trakcie magazynowania, transportu jak również podczas rozładunku na  placu budowy. Niewątpliwym walorem użytkowym przemawiającym za zakupem systemu rynnowego StalGam oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest 30- letnia gwarancja udzielana przez producenta na korozję perforacyjną. System rynnowy StalGam to trwałe i solidne rozwiązanie na długie lata, które zapewni każdemu użytkownikowi tego systemu komfort oraz zadowolenie z zakupu. System dostępny jest w czterech najpopularniejszych kolorach: ciemnobrązowym, czarnym, grafitowym oraz ceglastym w rozmiarze 130/90.

Oferta stalowych systemów rynnowych StalGam już wkrótce zostanie poszerzona o 4 nowe kolory, zgodne z aktualnymi trendami w budownictwie oraz o system w rozmiarze 150/100.

System rynnowy Gamrat Magnat – sprawdzone rozwiązanie, które przetrwa próbę czasu

Gamrat Magnat to systemy rynnowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnej kolorystyki i wysokiej jakości produktu. Unikalność systemów tkwi w ich naturze, bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym. Paleta kolorów w tej serii jest niewątpliwie jedną z bogatszych dostępnych na obecnym rynku. Gamrat Magnat występują w kolorze miedzianym, srebrnym, czarnym, ceglastym, zielonym oraz wiśniowym. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii użytkownik może mieć pewność, że kolory te nie zmienią się i nie wyblakną przez wiele lat. Fakt ten potwierdzony jest 12-letnią gwarancją producenta na trwałość koloru.

System rynnowy Gamrat PVC GAMRAT

System rynnowy Gamrat PVC- niezawodność i ochrona w skrajnych warunkach

Systemy rynnowe Gamrat z PVC są gwarantem niezawodnego odprowadzania wody z każdego dachu. Istotą powodzenia systemów jest ich doskonała jakość, trwałość, szczelność, niezwykła wytrzymałość mechaniczna, odporność na zmienne warunki atmosferyczne, w tym na zmiany temperatury, zanieczyszczenia przemysłowe czy kwaśne deszcze. Systemy rynnowe Gamrat PVC oferowane są w najbardziej popularnych kolorach: ciemnobrązowym, białym, grafitowym. Systemy te są całkowicie odporne na korozję, nie wymagają konserwacji a ich montaż jest niezwykle prosty i szybki.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły