Artykuł Dodaj artykuł

Marka Pilkington Patronem Generalnym XIX Konwentu Stolarki VIP

W dniach 7-8 grudnia 2017 roku w Sandomierzu odbył się XIX Konwent Stolarki VIP. To jedno z największych wydarzeń w Polsce skupiające producentów okien i drzwi, dostawców oraz dystrybutorów.

W dniach 7-8 grudnia 2017 roku w Sandomierzu odbył się XIX Konwent Stolarki VIP. To jedno z największych wydarzeń w Polsce skupiające producentów okien i drzwi, dostawców oraz dystrybutorów. Patronem Generalnym tegorocznego Konwentu była marka Pilkington, która po raz pierwszy otworzyła drzwi swojej huty w Sandomierzu dla uczestników spotkania branżowego.

Marka Pilkington Patronem Generalnym XIX Konwentu Stolarki VIPMisją Konwentu jest edukacja oraz promocja dobrych praktyk w branży stolarki budowlanej. Jak co roku dwa dni wypełniły spotkania z ekspertami oraz autorytetami nie tylko z dziedziny stolarki lecz także prawa, czy biznesu. Uczestnicy Konwentu otrzymali sporą dawkę wiedzy branżowej, poszerzyli kontakty, a także poznali nowości rynkowe zaprezentowane przez producentów.

Patron Generalny Konwentu – marka Pilkington, przygotował dla wszystkich 110 uczestników wydarzenia nie lada niespodziankę. Pierwszego dnia imprezy zorganizowano bowiem wycieczkę po hucie szkła Pilkington Polska w Sandomierzu. Było to cenne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych technologiami szklanymi i najnowszymi rozwiązanymi w branży szklarskiej.

Otwierając drzwi naszej huty chcieliśmy wprowadzić uczestników Konwentu w nasz świat – świat nowoczesnych technologii, postępu i zaangażowana w tworzenie produktów najwyższej jakości, znajdujących zastosowanie w najbardziej śmiałych i złożonych realizacjach – mówi Ewelina Wójcicka, koordynator ds. komunikacji marketingowej w NSG Group, właściciela marki Pilkington. Opatentowana i wykorzystywana przez nas metoda float to najnowocześniejsza dostępna technologia na świecie, dzięki której jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby rynku architektonicznego i motoryzacyjnego, a także wyprodukować i dostarczyć specjalistyczne szkła do  zastosowań w meblarstwie czy sprzęcie AGD – dodaje.

Konwent Stolarki VIP to doskonała okazja na zapoznanie się z nowościami branżowymi. Podczas prezentacji właściwości specjalistycznych szyb przeciwpożarowych Piotr Mazurkiewicz, Product Manager w firmie Pilkington IGP, pokazał jak szyby Pilkington Pyrostop®zachowują się podczas poddania ich próbie ogniowej. 

Więcej informacji na temat XIX Konwentu Stolarki VIP na stronie - http://www.stolarkavip.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington została przejęta przez japoński koncern NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły