Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Nagroda Lidera Stolarki dla Pilkington IGP

W październiku w siedzibie Business Centre Club odbyła się coroczna gala biznesowego klubu Forum 100 połączona z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2017.

W październiku w siedzibie Business Centre Club odbyła się coroczna gala biznesowego klubu Forum 100 połączona z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2017. W obecności ponad 150 menedżerów firm okienno-drzwiowych dyplom Lidera Stolarki w kategorii szyby zespolone odebrał Mariusz Kołodziej, dyrektor sprzedaży szkła architektonicznego w Pilkington IGP.

Nagroda Lidera Stolarki dla Pilkington IGPForum 100 to nieformalny klub biznesowy, skupiający menedżerów ponad 100 największych firm branży stolarki budowlanej, którego celem jest dążenie do poprawy warunków działalności gospodarczej poprzez wymianę informacji, opinii oraz doświadczeń.

Co roku w ramach spotkania klubu Forum 100 wręczane są cenione w środowisku nagrody Lidera Rynku Stolarki, które przyznawane są firmom odnoszącym największe sukcesy sprzedażowe w swojej kategorii.

Laureatem nagrody w kategorii dostawców komponentów do produkcji okien i drzwi, szyby zespolone, została firma Pilkington IGP, lider rynku szyb zespolonych oraz wiodący producent szkła przetworzonego w Polsce.

„Od wielu lat dążymy do utrzymywania bliskich kontaktów z polskimi producentami stolarki. Ich sukcesy oraz stale zmieniający się rynek stawiają nam nowe wyzwania oraz motywują nas do udoskonalania naszych produktów. Nagroda Lidera Stolarki jest dowodem na to, że zmierzamy w dobrym kierunku, a nasze działania i proponowane rozwiązania są skuteczne" – powiedział Mariusz Kołodziej, dyrektor sprzedaży szkła architektonicznego w Pilkington IGP, spółki należącej do NSG Group w Polsce.

W trakcie uroczystości wręczono także podziękowania firmom z branży okienno-drzwiowej współtworzącym koalicję Dom Bezpieczny w I etapie programu. Program Dom Bezpieczny ma na celu budowanie świadomości społecznej w zakresie ochrony przed włamaniem do domów i mieszkań oraz kształtowanie wśród konsumentów nawyków bezpiecznego użytkowania nieruchomości. Program współtworzą czołowi, polscy dostawcy materiałów budowlanych, którzy wspierają akcję wiedzą swoich ekspertów oraz propagują dobre praktyki w zakresie doboru i użytkowania produktów o wysokiej klasie bezpieczeństwa.

„Udział w akcji Dom Bezpieczny rozumiemy jako działanie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, które stanowi ważny element strategii aktywności NSG Group w Polsce. Akcja Dom Bezpieczny uzupełnia i wzbogaca o nowe wartości, wielokrotnie nagradzane praktyki CSR”. – powiedziała Natalia Kubowicz, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w NSG Group w Polsce.

Artykuł został dodany przez firmę

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington została przejęta przez japoński koncern NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły