Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Designerski tour INTER DOOR po Polsce

Jesień dla marki INTER DOOR zapowiada się niezwykle pracowicie. Spotkania dla architektów, obecność na najważniejszych targach wnętrzarskich w kraju oraz prezentacja najnowszego modelu drzwi. Projektanci marki ruszają w tour po Polsce.

Premiera nowego modelu drzwi

Jesień dla marki INTER DOOR zapowiada się niezwykle pracowicie. Spotkania dla architektów, obecność na najważniejszych targach wnętrzarskich w kraju oraz prezentacja najnowszego modelu drzwi. Projektanci marki ruszają w tour po Polsce.

04/10/2017

Otwieramy drzwi do projektowania na Łódź Design Festival

Designerski tour INTER DOOR po PolsceJeden z najważniejszych festiwali designu w Polsce – Łódź Design Festival, rozpoczyna się już 3/10 i potrwa do 8/10. Już drugiego dnia INTER DOOR organizuje spotkanie dla projektantów oraz architektów, podczas którego również zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania. Jednak to nie wszystko. Dla fanów bajek z wytwórni m.in. Disneya organizatorzy spotkania przygotowali coś wyjątkowego. Tylko w trakcie łódzkiego spotkania dowiemy się jak powstał fotel inspirowany m.in. Myszką Miki, który został zaprojektowany dla polskiego oddziału firmy Disney. O swoim projekcie i inspiracjach w trakcie tworzenia opowie Max Kobiela, architekt, projektant i właściciel marki Phormy.com.

04/10/2017 godz. 10.00
Milionova Fabryka Designu
ul. Milionowa 2, Łódź

6/10 – 8/10

Klimat warszawskiej kamienicy na Warsaw Home

W październiku nie zwalniamy. W dniach 6/10 – 8/10 będzie można zobaczyć premierę marki INTER DOOR na żywo podczas Warsaw Home. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany najnowszy model drzwi. Drzwi FRESA z kolekcji „Retro Collection” inspirowane są stylistyką kamienic. Kamienic do których tak chętnie wracamy. Nowy model w ofercie INTER DOOR to odpowiedź projektantów zarówno na trendy, jak i potrzeby klientów. Podczas targów Warsaw Home można będzie skorzystać z porad architektów z pracowni Agrupa. Doradzą w kwestii wyboru odpowiednich drzwi, ale także ogólnie, na wszelkie wątpliwości dotyczące zaprojektowania wnętrz. Każdy dzień targów to 10 spotkań. Przez ten czas, trzech architektów pracowni Agrupa przez 30 minut będzie udzielała porad.

Osoby zainteresowane spotkaniem z architektem, zachęcamy do wysłania swojego zgłoszenia na adres: kontakt@agrupa.com.pl. Pierwsze 10 zapisanych osób otrzyma od nas podwójne wejściówki na:

06/10 – 8/10/2017
Stoisko A-12
Warsaw Home
Al. Katowicka 62,
Nadarzyn

Podobne artykuły