Artykuł Dodaj artykuł

Sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu

Niezależnie od przemijających trendów, największym zainteresowaniem wśród inwestorów cieszą się materiały budowlane odznaczające się wysokimi parametrami technicznymi i estetycznymi przez długie lata. Jednym z nich jest klinkier, dostępny w coraz szerszej kolorystyce.

Niezależnie od przemijających trendów, największym zainteresowaniem wśród inwestorów cieszą się materiały budowlane odznaczające się wysokimi parametrami technicznymi i estetycznymi przez długie lata. Jednym z nich jest klinkier, dostępny w coraz szerszej kolorystyce. W nowym roku w ofercie produktów importowanych marki Röben pojawiły się nowe płytki klinkierowe utrzymane w najmodniejszych szarościach.

Sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu
płytki klinkierowe Röben CALAIS

Szarości i beże cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. Wybór elewacji w takiej kolorystyce podkreśla barwę dachówek, okiennic oraz innych elementów charakterystycznych dla projektu. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom firma Röben poszerzyła swoją ofertę o płytki klinkierowe CALAIS, które swoim niepospolitym wybarwieniem i fakturą podkreślą urodę niejednego domu. 

Szare płytki klinkierowe o ciepłych tonach są wyjątkowo uniwersalne i ponadczasowe. Niejednolita barwa płytek, będąca swoistym melanżem szarości i beży to ich niewątpliwa zaleta. Dzięki nim ściana zyska nowy, bardziej przestrzenny wymiar. Wzbogacone delikatnymi nierównościami powierzchni lico dodaje im industrialnego charakteru i surowego stylu. Chcąc uzyskać oryginalny, unikatowy efekt wystarczy pokusić się o ułożenie ich w bardziej wyszukany sposób, np. wykorzystując wiązania holenderskie lub krzyżowe typu drugiego.

Odznaczające się wyjątkowymi parametrami technicznymi płytki klinkierowe Röben CALAIS zachowają swój doskonały wygląd przez długie lata, dzięki wyjątkowej trwałości koloru i nasiąkliwości poniżej 3%. Odporność na zarysowania na poziomie 6-7 w skali Mohsa to w przypadku jasnej barwy wyjątkowy atut. Wpływa to, bowiem na estetykę budynku w ciągu jego wieloletniej eksploatacji. Połączenie wyjątkowej barwy i wysokich parametrów wytrzymałościowych tworzy więc spełniający oczekiwania produkt najwyższej jakości. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły