Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

26 edycja prestiżowych zawodów dla dekarzy odbędzie się w ostatnich dniach października, a ich gospodarzem będzie miasto Warszawa. Partnerem wydarzenia oraz sponsorem polskiej reprezentacji w kategorii dach metalowy jest firma Röben

26 edycja prestiżowych zawodów dla dekarzy odbędzie się w ostatnich dniach października, a ich gospodarzem będzie miasto Warszawa. Partnerem wydarzenia oraz sponsorem polskiej reprezentacji w kategorii dach metalowy jest firma Röben

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy
Fot. Röben

W dniach 26-28 października br. dekarze będą mieli swoje wielkie święto - 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Wydarzenie należące do największych i najważniejszych w branży tym razem odbędzie się w Warszawskim Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska. Impreza realizowana jest w cyklu dwuletnim, a bezpośrednimi eliminacjami dla polskiej reprezentacji są Mistrzostwa Polski rozgrywane podczas poznańskich targów Budma. W sumie w zawodach weźmie udział 19 drużyn z całego świata. Partnerem Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, a także głównym sponsorem polskiej reprezentacji w kategorii dach metalowy jest firma Röben. Zespół złożony z dekarzy - Artura Falkowskiego i Patryka Żukowskiego, prowadzi Kamil Muszyński z podlaskiego oddziału PSD. Zawodnicy reprezentujący Polskę, mimo młodego wieku, mają już duże doświadczenie i nie mniejsze sukcesy na koncie. – Mistrzostwa Świata to kolejna nasza wspólna impreza. Mamy nadzieję, że po wcześniejszych świetnych wynikach, także teraz uda nam się znaleźć w czołówce naszej kategorii – mówi Kamil Muszyński, mentor reprezentacji Polski. – Nadchodzące mistrzostwa to drugie z kolei, w których bierzemy udział. Dwa lata temu w Rumunii zdobyliśmy brązowy medal, ulegając jedynie ekipom Francji i Estonii. Jesteśmy także Mistrzami Polski Młodych Dekarzy z lat 2014 i 2016 - dodaje Kamil Muszyński.

Dekarze podczas mistrzostw zmierzą się z trzema konkurencjami: dwiema obowiązkowymi i jedną dodatkową, w trzech kategoriach - dach stromy, płaski i metalowy. Na podstawie otrzymanych punktów za poszczególne zadania wyłaniani są zwycięzcy zawodów. – Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry produkt to nie wszystko. Liczy się także fachowy wykonawca. W przypadku dachu jest to profesjonalny i wyedukowany dekarz, dlatego chętnie włączamy się w działania, które ukierunkowane są na podnoszenie umiejętności i szkolenie fachowców. Zależy nam, aby dekarze prezentowali jak najwyższy poziom, a ich umiejętności przekładały się na jakość pokrycia, które wykonują - mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Oprócz zawodów dekarskich, w programie wydarzenia znalazły się m.in. konkursy z nagrodami, spotkania z zaproszonymi gwiazdami sportu, rzeźbienie w drewnie oraz pokazy motoryzacyjne. Dodatkowo, w trakcie mistrzostw uczestnicy imprezy będą mieli także okazję do zapoznania się z produktami Röben oraz do spotkań z przedstawicielami marki na stoisku firmowym.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły