Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

System ogrodzeniowy Durafor – nowe rozwiązanie od Betafence

Panele i bramy ogrodzeniowe Durafor to nowa rodzina produktów firmy Betafence. Stanowi odpowiedź na potrzeby Klientów ceniących sobie atrakcyjny wygląd, prywatność i doskonałą wytrzymałość ogrodzenia.  

Panele i bramy ogrodzeniowe Durafor to nowa rodzina produktów firmy Betafence. Stanowi odpowiedź na potrzeby Klientów ceniących sobie atrakcyjny wygląd, prywatność i doskonałą wytrzymałość ogrodzenia.

System ogrodzeniowy Durafor – nowe rozwiązanie od BetafencePowstanie linii Durafor zainspirowali mieszkańcy Wielkiej Brytanii. To właśnie tamtejszy oddział Betafence zaprojektował i wyprodukował panele i bramy Durafor, które łączą w sobie piękny, naturalny design z trwałością i długowiecznością paneli przygotowywanych ze sztucznych tworzyw.

System Durafor - trzy wcielenia

Firma Betafence wprowadziła na rynek europejski trzy wersje systemu Durafor:

  • Durafor Light – wykonany z bezołowiowego tworzywa UPVC (znanego z produkcji okien), w 88% z surowców wtórnych
  • Durafor Premium – dodatkowo owinięty w folię, która imituje efekt drewnianych słojów
  • Durafor Classic – wykonany z kompozytu drewniano-plastikowego (60% mączki drzewnej, 30% polietylenu, 10% dodatków dla zapewnienia trwałości)

Piękno i jakość

System ogrodzeniowy Durafor – nowe rozwiązanie od BetafenceNajbardziej widoczną cechą systemu Durafor jest jego atrakcyjny wygląd – gustowne listwy poziome przywodzą na myśl drewniane płoty. Panele i bramy zaprojektowano tak, by ich elementy ściśle do siebie przylegały, co przekłada się na całkowitą nieprzezierność, a co za tym idzie – zwiększenie poczucia prywatności wśród mieszkańców chronionej posesji.

System Durafor wyróżnia się również doskonałą trwałością: jest odporny na korozję, wytrzymuje podmuchy wiatru do 130 km/h, a ponadto nie ulega pęknięciom i rozkładowi.

Użyte do produkcji materiały są całkowicie przyjazne dla środowiska, a dodatkowo ułatwiają czyszczenie systemu i niwelują konieczność konserwacji. Wystarczy regularne mycie za pomocą ciepłej wody i mydła, by dostatecznie zabezpieczyć panele i bramy.

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły