Artykuł Dodaj artykuł

Promocja Panasonic: Aquarea Smart Cloud za złotówkę

Do końca października przy zakupie kompletu pomp ciepła Aquarea generacji H każdy instalator otrzyma adapter sieciowy Smart Cloud (CZ-TAW1) za złotówkę. Rozwiązanie umożliwia między innymi kontrolę nad układem oraz monitorowanie zużycia energii.

Do końca października przy zakupie kompletu pomp ciepła Aquarea generacji H każdy instalator otrzyma adapter sieciowy Smart Cloud (CZ-TAW1) za złotówkę. Rozwiązanie umożliwia między innymi kontrolę nad układem oraz monitorowanie zużycia energii. Instalatorom pozwala z kolei szybciej reagować na ew. awarie, dzięki funkcji wyświetlania informacji o błędach czy usterkach.

Promocja Panasonic: Aquarea Smart Cloud za złotówkę

Panasonic uruchomił promocję na rozwiązanie do monitorowania pracy pomp ciepła powietrze-woda Aquarea, czyli Panasonic Smart Cloud. Do końca października adapter sieciowy CZ-TAW1 będzie można kupić jedynie za złotówkę. Aby skorzystać z promocji wystarczy, że instalator dokona zakupu kompletu pomp Aquarea z generacji H u autoryzowanego dystrybutora Panasonic. Następnie użytkownik musi już tylko zarejestrować jednostkę Aquarea online i połączyć ją z interfejsem CZ-TAW1 za pomocą WiFi lub kabla Ethernet.

Smart Cloud oferuje instalatorom takie udogodnienia, jak możliwość wyświetlania informacji
o błędach oraz usterkach. Dzięki temu mogą szybciej reagować na ewentualne awarie. Ponadto na przyszły rok planowane są kolejne funkcje, jak choćby kontrola techniczna oraz serwis na odległość.

A ponieważ zmiany zostaną wprowadzone w chmurze, nie będzie potrzeby kupowania nowego adaptera.

Jednocześnie Smart Cloud został zaprojektowany z myślą o użytkownikach końcowych. Dzięki rozwiązaniu będą oni mogli z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenie mobilnego czy też komputera PC monitorować zużycie energii i regulować pracę jednostek. Dla właścicieli nieruchomości komercyjnych dużą zaletą jest możliwość dokładnej analizy zużycia energii. Smart Cloud pozwala bowiem monitorować jej wykorzystanie w trybie dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub rocznym.

Promocja na Aquareę Smart Cloud trwa od 01.09.2016 r. do 31.10. 2016 r. W tym czasie przy zakupie kompletu pomp Aquarea z generacji H, adapter Smart Cloud dodawany jest za 1 zł.

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły