Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Tikkurila Brązową Budowlaną Marką Roku 2016

Tikkurila po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów konkursu Budowlana Marka Roku i otrzymała brązowe wyróżnienie w kategorii  „Farby dekoracyjne wewnętrzne".

logo TikkurilaTikkurila po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów konkursu Budowlana Marka Roku i otrzymała brązowe wyróżnienie w kategorii  „Farby dekoracyjne wewnętrzne". Tytuł został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji prowadzonego wśród przedstawicieli firm wykonawczych.

- Obecność naszych farb w tym prestiżowym rankingu jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości i skuteczności. Cieszymy się, że osoby, które na co dzień zajmują się wykańczaniem i renowacją wnętrz cenią i polecają nasze farby. Nasze doświadczenia rynkowe potwierdzają, że Tikkurila jest pierwszym wyborem dla wielu fachowców ze względu na szeroką ofertę produktów, ich walory użytkowe oraz oczywiście bogactwo i trwałość kolorów ­- mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

Ranking Budowlana Marka Roku wyłania najlepsze marki materiałów budowlanych w kraju. Jest on tworzony na podstawie ogólnopolskiego badania ankietowego prowadzonych wśród wykonawców, którzy wyrażają swoją opinię na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. W ramach tegorocznej, XII już edycji rankingu, badanie to było prowadzone przez Centrum Badań i Analiz Rynku w pierwszym kwartale 2016 r. 

Podobne artykuły