Artykuł Dodaj artykuł

F-Lox i Zenturo - słupy do zadań specjalnych

Niektóre rodzaje ogrodzeń potrzebują wyjątkowych słupów, które ułatwią ich montaż. Dziś przedstawimy dwa: F-Lox Super dedykowany przesłonom Screeno Wave oraz Zenturo, przygotowany z myślą o murkach gabionowych.  

Niektóre rodzaje ogrodzeń potrzebują wyjątkowych słupów, które ułatwią ich montaż. Dziś przedstawimy dwa: F-Lox Super dedykowany przesłonom Screeno Wave oraz Zenturo, przygotowany z myślą o murkach gabionowych.

Ogrodzenie BetafenceSpecjalnie zaprojektowane słupy są elementem praktycznie każdego systemu ogrodzeniowego Betafence.

W wielu wypadkach różnice pomiędzy nimi są niewielkie, skoncentrowane głównie na zmianie wyglądu pod kątem kształtu siatki czy panelu. Na tym tle wyróżniają się dwa słupy. F-Lox Super oraz Zenturo.

Słup F-Lox Super

Słup F-Lox Super BetafenceTen nowy rodzaj słupa dedykowany jest panelom Nylofor 2D i 2D Super, gdyż to właśnie do nich można zamontować przesłony Screeno Wave. Wykonane z polipropylenu taśmy można przeplatać w poziomie przez oczka paneli i w ten sposób w oryginalny sposób je ozdobić oraz wpłynąć na podniesienie poziomu prywatności.

Słup F-Lox Super o wymiarach profilu 120x40 mm charakteryzuje się dodatkową listwą montażową, która ułatwia montaż przesłon Screeno Wave. Co warte podkreślenia, słup jest bardzo sztywny i wytrzymały na mocne podmuchy wiatru.

Słupy Zenturo

Słupy Zenturo BetafenceJak sugeruje już sama nazwa, słupy Zenturo zostały stworzone po to, by ułatwić montaż murków gabionowych. Ten produkt, wyróżniający się użyciem dwóch paneli oraz wypełnieniem (np. z kamienia), potrzebuje mocnych i stabilnych wsporników.

Takie są właśnie słupy Zenturo o wymiarach przekroju 120x40 mm. Ich największą zaletą jest stabilność, dzięki której są w stanie wytrzymać porywisty wiatr, którego prędkość dochodzi do 120 km/h. Posiadają także dodatkowe akcesoria, w tym rozpórki, które zabezpieczają panel przed wyginaniem po wypełnieniu materiałem.

Dzięki słupom F-Lox Super i Zenturo montaż wyjątkowych produktów Betafence staje się prosty i szybki.

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły