Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

FLIR TG130 pomaga rodzinom obniżać rachunki za energię

W dniu dzisiejszym firma FLIR ogłosiła, że w Europie będzie dostępna nowa kamera termowizyjna TG130 z pomiarem w punkcie. Pozwala ona zaawansowanym technicznie właścicielom domów i małych firm szybko znajdować i rozwiązywać problemy w budynku związane z temperaturą..

FLIR TG130 pomaga rodzinom obniżać rachunki za energię,W dniu dzisiejszym firma FLIR ogłosiła, że w Europie będzie dostępna nowa kamera termowizyjna TG130 z pomiarem w punkcie. Pozwala ona zaawansowanym technicznie właścicielom domów i małych firm szybko znajdować i rozwiązywać problemy w budynku związane z temperaturą..

TG130, idealna do sezonowych kontroli domów i przydomowych napraw, pomaga wykryć i wskazać, gdzie występują problemy z temperaturą, a tym samym przyczynia się do obniżania rachunków za energię.

Kamera TG130, w której wykorzystano rewolucyjny element termowizyjny Lepton® firmy FLIR, pozwala na: 

• Wykrywanie nieszczelności wokół drzwi, podłóg, ścian, rur i okien.
• Znajdowanie miejsc, w których brakuje izolacji, i mostków cieplnych, przez które zimne powietrze dostaje się do domu.
• Identyfikację źródeł przecieków wody lub znajdowanie gniazd gryzoni za ścianami.
• Oszczędzaj czas i pieniądze poświęcane na rozwiązywanie problemów z działaniem ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz kwestii zasilania sprzętu AGD. Korzystaj z TG130, aby mieć pewność, że jedzenie jest przechowywane i podawane w bezpiecznej temperaturze.

Przenośna, ergonomiczna TG130 nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani wcześniejszego doświadczenia z technologią termowizyjną. Wystarczy skierować kamerę termowizyjną na docelowy obiekt lub powierzchnię, aby zmierzyć temperaturę, a następnie nacisnąć spust, aby utrwalić i wyświetlić obraz.

TG130 firmy FLIR, w cenie 249 EUR (netto), będzie dostępna u partnerów FLIR.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.flir.com/TG130.   

Podobne artykuły